Začiatok nových kurzov je od 18. 2. 2019. Prihlasovanie bude spustené 7. 1. 2019.

Taebo Aerobic

Kde: kde: Bratislava

vhodné pre: začiatočníci aj pokročilí, muži aj ženy

čo je to: Taebo Aerobic je systém cvičenia, ktoré spája bojové umenie s prvkami aerobicu. Je veľmi rýchle a dynamické. Jeho cvičenie si vyžaduje aspoň základnú kondičku. Pokiaľ ju nemáš, nevadí! Cvičíš pokiaľ vládzeš. Taebo aerobic je vhodný aj pre ľudí, ktorí majú problém pamätať si choreografie. Na hodine sa opakuje niekoľko základných úkonov pričom sa neustále zvyšuje ich tempo. Správna hodina taebo aerobicu nevynechá žiadnu svalovú partiu.

čo potrebuješ: športové oblečenie (tričko, tepláky alebo legíny), tenisky, uterák, fľaša s vodou

prečo Teabo Aerobic: Zamakáš si ako nikdy! Je jedno či si začiatočník alebo profesionálny športovec – z hodiny taebo aerobicu vyjdete rovnako zničení. Toto cvičenie je ideálne na budovanie kondičky, schudnutie a spevnenie postavy. Okrem pekného tela zo seba dostaneš všetok stres.

Zacvičte si u nás na pohybovom kurze taebo aerobicu! V ponuke je aj >>Zumba<<, >>Salsa<< alebo >>Joga<< a iné zaujímavé tanečné kurzy a cvičenia.

Tanečná škola University Dance Center pôsobí v 8 mestách na Slovensku, v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade a v Prešove. >>Viac o nás<<