Tanečné a pohybové kurzy v Žiline

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové a pokračujúce kurzy otvárame od 18. 2. 2019 Kurzy trvajú 10 týždňov do 2. 5. 2019 | Každý kurz obsahuje 10 lekcií Na kurzy sa môže prihlásiť ktokoľvek od 16 rokov | Jedna tanečná lekcia trvá 60 minút | VIP permanentka platí na všetky kurzy v Žiline Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej lekcii | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne po ukončení prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške.

18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v ŽilinePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Žiline vám prináša 6 tanečných a to: Ľudové tance – začiatočníci, Swing – začiatočníci, Spoločenské tance –začiatočníci aj mierne pokročilí, Tango Argentino – začiatočníci aj mierne pokročilí.

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v sále  – Nová Menza na internáte Veľký diel (spoločenská miestnosť)

Nová Menza na internáte Veľký diel (spoločenská miestnosť): Ľudové tance – začiatočníci, Swing – začiatočníci, Spoločenské tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Tango Argentino – začiatočníci aj mierne pokročilí.

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.