Tanečné a pohybové kurzy v Žiline

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové a pokračujúce kurzy Spoločenských  tancov otvárame od 30.9. 2019 | Kurzy trvajú 10 týždňov do 8.12. 2019 | Každý kurz obsahuje 10 lekcií Na kurzy sa môže prihlásiť ktokoľvek od 16 rokov  Jedna tanečná lekcia trvá 60 minút, vybrané párové kurzy 75 minút | VIP permanentka platí na všetky kurzy v Žiline Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej lekcii | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške.

18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v ŽilinePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Žiline vám prináša 4 tanečné a pohybové kurzy, a to: Ľudové tance, Swing, Spoločenské tance, Tango Argentino

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v sále  – Nová Menza, Veľký diel (jedálenská časť)

Nová Menza, Veľký diel (jedálenská časť): Ľudové tance, Swing, Spoločenské tance, Tango Argentino

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.