Nové letné kurzy otvárame v Bratislave a Prešove už od 8.7.2024. Prihlasovanie je spustené.

Tanečné a pohybové kurzy v Banskej Bystrici

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové tanečné a pohybové kurzy v Banskej Bystrici otvárame od 9.9.2024. | Každý kurz obsahuje 8 lekcii, jedna lekcia týždenne. | Jedna lekcia trvá 60 minút, v prípade jogy je to 75 minút. | Nájdete nás na adrese: tanečná sála na Ekonomickej fakulte UMB, Tajovského 10. | Prihlásiť sa môže ktokoľvek od 15 rokov. | Využite ponuku VIP permanentky s ktorou môžete chodiť počas celých 8 týždňov na všetky kurzy z našej ponuky. | Poplatok sa platí v hotovosti na Vašej prvej lekcii. | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení Vašej prvej lekcie. Poplatok vám vrátime v plnej výške.

Nový rozvrh kurzov od 9. 9. 2024 zverejníme v júli (aktuálny rozvrh nižšie)

0:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Aktuálny rozvrh kurzov od 6.5.2024 do 30.6.2024

Cenník

Využite lákavú ponuku našich KURZOV za bezkonkurenčné ceny!

Pre ešte zaujímavejšiu cenu sme pre vás pripravili možnosť využiť VIP permanentku s ktorou môžete chodiť počas celých 8 týždňov na všetky tanečné a pohybové kurzy z našej ponuky v Banskej Bystrici.

Zľavy nie je možné kumulovať, kombinovať a spájať navzájom s inými zľavami, uplatňuje sa vždy len jedna tá najvyššia.

Ceny kurzov sú uvedené pre 1 osobu.
Každý kurz obsahuje 8 lekcií a trvá 8 týždňov,
(1 turnus = 8 týždňov).
Jedna lekcia trvá 60 minút.

*SENIORI, ZŤP – vek nad 60 rokov / preukaz ZŤP
* ŠTUDENT – držiteľ študentskej karty ISIC alebo študent strednej školy

KURZ POČET LEKCII DOSPELÍ ŠTUDENTI* SENIORI, ZŤP*

Možnosti platby:

Kurz je možné uhradiť v hotovosti na vašej úvodnej hodine. Hradí sa vždy plná suma permanentky. Nakoľko sú výhodné ceny kurzov viazané na obdobie celého kurzu, platiť za vstupy jednotlivo nie je možné.

Kurz je možné stornovať len bezprostredne do 15 minút po ukončení prvej lekcie kurzu, na ktorý účastník nastúpil v plnej výške.

V prípade, že zákazník nie je schopný absolvovať celý kurz z vážnych zdravotných dôvodov, má nárok na:
– presun platby za neabsolvované hodiny do ďalšieho obdobia,
– prevedenie zakúpeného kurzu na inú osobu

Po zakúpení ľubovoľnej permanentky získate aj tieto výhody od spoločnosti Anwell: 10% zľava na www.anwell.sk zadaním zľavového kódu v nákupnom košíku. Zľavový kód nájdete na zadnej strane Vašej permanentky.

Naši lektoriPodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Banskej Bystrici vám prináša širokú ponuku rôznych tanečných a pohybových kurzov, a to: Ľudové tance, Spoločenské tance, Latino Lady Style začiatočníčky aj mierne pokročilé, Bachata Lady Styling, Shuffle začiatočníci aj pokročilí, Fit Dance, High Heels, Zumbu a Jogu.

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb vo veku od 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapotiť sa môžete v telocvični na Ekonomickej fakulte, Tajovského 10: Latino Lady Style, Zumba, Joga, Ľudové tance, Spoločenské tance, Bachata Lady Styling, High Heels, Fit Dance, Shuffle.

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na prvej hodine. V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení Vašej prvej lekcie, poplatok za kurz v tomto prípade vrátime v plnej výške.

DSC-50DSC-51DSC-47DSC-48DSC-49
×