Nové letné kurzy v BA, KE a PO otvárame od 11.7.2022. Prihlasovanie je spustené. V ostatných mestách sa nové kurzy otvárajú od septembra.

Tanečné a pohybové kurzy v Banskej Bystrici

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové tanečné a pohybové kurzy v Banskej Bystrici otvárame od 12.9.2022. | Každý kurz obsahuje 8 lekcii, jedna lekcia týždenne. | Jedna lekcia trvá 60 minút, v prípade jogy je to 75 minút. | Prihlásiť sa môže ktokoľvek od 15 rokov. | VIP permanentka platí na všetky kurzy v Banskej Bystrici. | Poplatok sa platí v hotovosti na Vašej prvej lekcii. | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení Vašej prvej lekcie. Poplatok vám vrátime v plnej výške. | Na každom kurze sa dodržiavajú aktuálne platné protipandemické opatrenia nariadené ÚVZSR.

Rozvrh kurzov na september bude zverejnený začiatkom augusta

0:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Rozvrh kurzov od 16.5.2022 do 10.7.2022

Naši lektoriPodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Banskej Bystrici vám prináša 8  rôznych tanečných a pohybových kurzov, a to: Ľudové tance, Spoločenské tance, Latino Lady Style začiatočníčky aj mierne pokročilé, Ľudovky pre ženy, Female Fusion, Zumbu, Twerk a Jogu.

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb vo veku od 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapotiť sa môžete v telocvični na Ekonomickej fakulte, Tajovského 10: Latino Lady Style, Zumba, Joga, Ľudové tance, Spoločenské tance, Ľudovky pre devy, Female Fusion, Twerk.

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na prvej hodine. V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení Vašej prvej lekcie, poplatok za kurz v tomto prípade vrátime v plnej výške.

tanecne-kurzy-unidc-43tanecne-kurzy-unidc-38tanecne-kurzy-unidc-45tanecne-kurzy-unidc-40tanecne-kurzy-unidc-17