Zumba & Latino dovolenka 2018

University Dance Center Vás srdečne pozýva na jedinečnú ZUMBA & LATINO dovolenku!
Výborné referencie a skvelá cena! Prihlasovanie je už spustené a prihlásiť sa môže ktokoľvek vo veku od 18 rokov!
Toto leto sme si pre Vás pripravili dva turnusy v dvoch rôznych destináciách. Pozrite si našu ponuku.

Na Zumba & Latino dovolenke s University Dance Center Vás čaká nezabudnuteľných 10 dní plných zábavy, relaxu a zážitkov. O bohatý program sa postarajú ranné cvičenia Zumby, večerné Latino lekcie, vodné športy a spoločné akcie rôzneho druhu:  diskotéky,  výlety na priľahlé ostrovy,  brázdenie pobrežia na motorkách, rafting na divokej vode a veľa iných. Skrátka, treba to zažiť!

POZRITE SI GALÉRIU Z NAŠICH PREDOŠLÝCH DOVOLENIEK.

IMG_2416

Zumba a Latino dovolenka 2018 – Taliansko – Rimini

Užite si nezabudnuteľnú Zumba & Latino dovolenku s priateľmi v stredisku RIMINI. Pobyt v danom stredisku je vhodný najmä pre tých, ktorí ocenia rušnejšie prostredie a vyhľadávajú pre svoju dovolenku živé miesto.
10 dňový zájazd – 8 dní pobytu. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku čím skôr.

Termín: 17. 8. 2018 – 26. 8. 2018
Prihlasovanie možné do 30.6.2018 alebo do naplnenia kapacity
Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta 17.8.2018:
Prešov-12:00, parkovisko pri HM Tesco za benzínovou pumpou,
Žilina-15:30, parkovisko pri HM Tesco
Bratislava-18:30, ČS OMV pri Auparku
Príchod späť 26.8. : Bratislava-8:00, Žilina-11:00, Prešov-14:00 (časy príchodu sú iba orientačné)
Cena: 399 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
– 7 x ubytovanie v hoteli ANGELI*** v 2, 3 alebo 4 lôžkových izbách
– 7 x polpenzia – raňajky a večere
– doprava luxusným klimatizovaným autobusom
– ranné hodiny Zumby, večerné hodiny Latina a Salsy
– zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
– dovolenkový darček od University Dance Center
– služby delegáta
– skvelá zábava 🙂

Cena nezahŕňa:
– pobytová taxa – 10,50 € / osoba / pobyt (povinný príplatok)
– komplexné cestovné poistenie – 20 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Záloha – 200 € po prihlásení, následný doplatok zvyšnej sumy do 30.6.2018.
Pozor, prihlasovanie možné do 30.6.2018 alebo do naplnenia kapacity!
Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúcich dvoch pracovných dní zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie zálohy 200 eur. Po uhradení zálohy vám emailom zašleme výzvu k uhradeniu zvyšnej sumy. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

PRIHLASOVANIE MOŽNÉ DO 30. 6. 2018 ALEBO DO NAPLNENIA KAPACITY

INFORMÁCIE O STREDISKU

RIMINI je najznámejším a najrušnejším strediskom talianskeho Jadranu, nachádza sa asi 180 km južne od Benátok. Mesto má antický pôvod a dodnes sa tu zachovala celá paleta rímskych a stredovekých pamiatok /Augustov Víťazný oblúk, gotický kostol sv. Františka, Tibériov most/. Pre stredisko Rimini je príznačný rušný život a túto atmosféru dokresľuje množstvo pizzérií, kaviarní, diskoték či zábavných vodných parkov. Mesto je taktiež dejiskom Felliniho filmu ,,La Dolce Vita“.

UBYTOVANIE

Hotel Angeli *** sa nachádza v časti Torre Pedrera, ktorá je súčasťou strediska Rimini. Je situovaný v príjemnom prostredí, obklopený zeleňou s vlastnou záhradou a slnečnou terasou. Ubytovanie je vzdialené len pár krokov od pláže, cca 5min. Dvojlôžkové izby s možnosťou pridania 3 a 4 lôžka (poschodová posteľ), ako prístelky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, balkónom (bočný výhľad na more) , telefónom, trezorom, sušičom vlasov a TV. Izby sú plne klimatizované. Vybavenie hotela: vstupná hala s recepciou s bezplatným WiFi pripojením, reštaurácia, bar, TV miestnosť, výťah, parkovisko.

STRAVOVANIE

Polpenzia podávaná priamo v reštaurácii hotela. Raňajky (formou bufetových stolov), večere servírované (výber z 2 druhov jedál), zeleninový bufet. Stravovacie služby začínajú v deň príchodu večerou a končia v deň odchodu raňajkami.

PLÁŽ

15 km dlhá, upravovaná, , široká, piesočná, s miernym vstupom do mora. Na pláži Rimini je asi dvestopäťdesiat plážových zariadení, ktoré sú udržiavané a pravidelne obnovované. Život na pláži začína za úsvitu, keď sa ľudia idú pozrieť na východ slnka a končí neskoro po polnoci prechádzkami naboso po piesku. Je to pláž s najjemnejším zlatým pieskom.
Môžete si tu prenajať plážové slnečníky a ležadlá. Na pláži sa nachádza mnoho kaviarní a stánkov s občerstvením, kde si môžete dať drink, zmrzlinu alebo niečo pod zub.

ŠPORT – ZÁBAVA

Cvičenie Zumby každé ráno a večerné hodiny Salsy a Latina od University Dance Center v cene zájazdu. Letovisko ponúka tiež vodné športy • plážový volejbal • vodný bicykel • vodný skúter • lode • v letovisku – golfové ihrisko • tenisové kurty • cyklotrasy • baseballový štadión • futbalový štadión • požičovne bicyklov • delfinárium • zábavný park „Fiabilandia“ • „Italia in miniatura“ • bary • diskotéky.

VÝLETY

SAN MARINO
Republika San Marino je najstarší nezávislý štát na svete a zároveň posledná antická zem. Dominantou je vápencový kopec Monte Titano, ktorý má 750 m n.m. a na jeho juhovýchodnom svahu sa rozkladá San Marino, hlavné mesto republiky. Významné pamiatky, bohaté múzeá a jedinečná panoráma sa každý rok stávajú cieľom miliónov turistov.

MIRABILANDIA
Park s atrakciami, živými predstaveniami, barmi a obchodmi so suvenírmi, ktorý sa nachádza v okrajovej časti Raveny. Zahŕňa množstvo kolotočov, horské dráhy, zábavný program a pláž s karibským pieskom. Tento najväčší zábavný park v Taliansku predstavuje pre deti krajinu zázrakov a divov, ale i splnených detských snov.

ITALIA in MINIATURA
Tématický park venovaný historickému, architektonickému a kultúrnemu dedičstvu Talianska, ktorý prináša zaujímavú kombináciu zábavy a vzdelávania. V parku sa nachádza 272 takmer dokonalých reprodukcií známych talianskych stavieb, zábavný vedecký park a vodné atrakcie.

GRADARA
Už ste niekedy boli prekvapení miestom, o ktorom ste nikdy nepočuli? V regióne Marche v strednom Taliansku, neďaleko od San Marina. Hrad Gradara je typickým stredovekým mestom, ktoré bolo dejiskom množstva intríg, smrteľných románikov, úplne izolované od vonkajšieho sveta. Ak si chcete na dovolenke oddýchnuť, určite nevynechajte výlet do pevnosti Gradara, kde zažijete pokoj, pohodu a cestovanie v čase.

 

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0911 584 534

Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a prihlásiť čím skôr. Tešíme sa na našu spoločnú dovolenku. Tím UNIDC.

Pozrite si fotogalériu z minuloročnej Zumba & Latino dovolenky s University Dance Center na Makarskej.

 

Zumba a Latino dovolenka 2018 – Chorvátsko – Makarska

Užite si nezabudnuteľnú letnú dovolenku s priateľmi na rušnej a krásnej Makarskej riviére v Chorvátsku.
10 dňový zájazd – 8 dní pobytu. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku čím skôr.

Termín: 27. 8. 2018 – 5. 9. 2018
Prihlasovanie možné do: 26. 8. 2018 alebo do naplnenia kapacity

Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta 27.8. :
Prešov – 15:00 – parkovisko pri HM Tesco, za benzínovou pumpou,
Žilina – 18:00 – parkovisko pri HM Tesco,
Bratislava – 20:30 – ČS OMV pri Auparku
Príchod späť 5.9. : Bratislava-8:00, Žilina-11:00, Prešov-14:00 (časy príchodu sú iba orientačné)
Cena: 329 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
– 7 x ubytovanie v apartmánových domoch Mikrut*** alebo Rudelj*** v 2, 3 alebo 4 lôžkových izbách
– 7 x polpenzia – raňajky a večere
– doprava luxusným klimatizovaným autobusom
– ranné hodiny Zumby, večerné hodiny Latina a Salsy
– dovolenkový darček od University Dance Center
– zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
– služby delegáta
– skvelá zábava :-)

Cena nezahŕňa:
– pobytová taxa – 12 € / osoba nad 18 r. (povinný príplatok)
– komplexné cestovné poistenie – 20 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Záloha – 200 € po prihlásení, následný doplatok zvyšnej sumy do 26. júla 2018. Pozor, prihlasovanie možné do 26. 8. 2018 alebo do naplnenia kapacity!
Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúceho pracovného dňa zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie zálohy 200 eur. Po uhradení zálohy vám emailom zašleme výzvu k uhradeniu zvyšnej sumy do 26. 7. 2018. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

>>>ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA<<<

PRIHLASOVANIE MOŽNÉ DO 26. 8. 2018 ALEBO DO NAPLNENIA KAPACITY

UBYTOVANIE

Apartmány Mikrut a Rudelj sa nachádzajú v pokojnej ulici, obklopenej zeleňou hneď vedľa seba. Apartmány poskytujú ubytovanie v príjemne zariadených 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou, WC. Väčšina izieb má k dispozícií balkón alebo terasu. Niektoré sú vybavené kuchynským kútom, klimatizáciou (za príplatok) a TV.

STRAVOVANIE

Polpenzia je podávaná vo Vile Mikrut len pár metrov od Vily Rudelj. Raňajky (formou bufetových stolov), večera servírovaná (výber z 2 druhov jedál). K večeri sa podáva nápoj (nealko nápoj). Stravovacie služby začínajú v deň príchodu večerou a končia v deň odchodu raňajkami.

ŠPORT A ZÁBAVA

ZUMBA každé ráno, večerné hodiny Salsy a Latina. Stredisko taktiež ponúka širokú paletu zábavy v miestnych reštauráciách, kaviarňach so živou hudbou alebo na diskotékach. Leto v Makarskej je známe i množstvom kultúrnych podujatí a rušným večerným životom. Tiež máte možnosť užiť si širokú ponuku vodných športov ako parasailing, jazdu na vodných skútroch alebo banánoch, výlet na lodi na ostrovy Hvar a Brač za zvýhodnené ceny. University Dance Center organizuje aj celodenný splav divokej rieky CETINA na raftoch, ktorý poteší všetkých prívržencov adrenalínu.

VÝLETY

DUBROVNIK
Cesta jadranským pobrežím Vás prevedie nádhernou krajinou makarskej riviéry až k delte rieky Neretva. Dubrovník obkolesený mohutnými stredovekými hradbami a pevnosťami je klenotnicou jadranského pobrežia s množstvom architektonických a kultúrnych diel, ktoré sa zachovali až do dnešných čias. Pri prehliadke mesta Vás sprievodca prevedie najatraktívnejšími pamiatkami tohto mesta, kde „nasajete“ atmosférou stredovekej metropoly, kde všetko ožíva. Mesto zapísané na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO.

MEDJUGORJE – KRAVICKÉ VODOPÁDY
Medugorje – pútnické miesto. Aj my sa pripojíme k státisícom ľudí, ktorí navštívili miesto zjavenia Panny Márie. Prežijeme atmosféru pokory a pokoja a budeme rozjímať pri modlitbách na tomto svätom pútnickom mieste. Pri ceste späť navštívime vodopády „KRAVICE“ s možnosťou kúpania sa pod vodopádmi v tomto prírodnom parku. Poznámka: Platný cestovný pas alebo Obč.preukaz

MOSTAR – KRAVICKÉ VODOPÁDY
Mostar, mesto s tajuplnou vôňou orientu a zmesou kultúr, je cieľom mnohých dovolenkárov v susednej chorvátskej Dalmácii. Rozličné náboženstvá, zvyky, tradície, historické a kultúrne pamiatky – to je Bosna a Hercegovina. Mesto zapísané na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Pri ceste späť navštívime vodopády „KRAVICE“ s možnosťou kúpania sa pod vodopádmi v tomto prírodnom parku. Poznámka: Platný cestovný pas alebo Obč.preukaz

RAFTING na rieke Cetina
Zažijete ten pravý adrenalín v Chorvátsku, kde sa bližšie zoznámite s krásami krištáľovo čistej rieky Cetina v hlbokom kaňone s množstvom kúzelných vodopádov a jaskýň. Po príchode k rieke a po krátkej inštruktáži sa nalodíte a začínate splav. V každom prípade rafting vyžaduje určitú dávku dobrodružstva. Počas celej doby budú s vami skúsení inštruktori, ktorí Vám pomôžu pri objavovaní vodopádov, kaňonov a nádhernej prírody a tiež Vám budú počas celej plavby nápomocní, preto nepotrebujete žiadne skúsenosti. Trasa raftu nie je náročná, preto sa jej môžu zúčastniť aj deti. To, čo si potrebujete so sebou vziať je pevná obuv, plavky, tričko, opaľovací krém a oblečenie, ktoré si prezlečiete po vylodení. Vaša vzrušujúca plavba končí oddychom, kde budete mať príležitosť k prechádzke prípadne k individuálnemu obedu.

FISHPIKNIK NA OSTROV HVAR a BRAČ
Plavba loďou na ostrovy Hvar a Brač, kúpanie a pohostenie miestnymi špecialitami a vínom. Na ostrove Hvar sa Vám odkryjú nezabudnuteľné prírodné scenérie a na ostrove Brač sa okúpete v mori pri jednej z najkrajších pláží Jadranu – Zlatni rat na Bole, ktoré je známe aj najstarším vinárstvom v Dalmácii a dominikánskym kláštorom. Dĺžka plavby cca 4hod.

makarska_foto

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0911 584 534

Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a prihláste sa čím skôr Tešíme sa na našu spoločnú dovolenku. Tím UNIDC.

Pozrite si foto z minuloročných Zumba & Latino dovoleniek s University Dance Center.

realizacny tim

Prihlasovanie na kurzy je spustené

801x250_fb_cover_2017

Z University Dance Center prajeme šťastný nový rok 2017 🙂 Dúfame, že ste si cez sviatky poriadne oddýchli, načerpali veľa nových síl do práce, ale aj školy a s úsmevom a novými cieľmi vstúpili do nového roka. My sme cez sviatky nezaháľali a poctivo sme sa pripravovali na kurzy v novom roku. Tento rok je ponuka naozaj široká. Aké sú novinky?

Otvorenie tanečnej školy v Nitre

Najväčšou novinkou je otvorenie ďalšej tanečnej školy na Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, na čo sme veľmi hrdý. V tomto meste sme v minulosti pôsobili, avšak pre problémy s priestormi, sme sa s Nitrou museli na chvíľu rozlúčiť 🙁 My sa ale nevzdávame a sme späť! Rozvrhy pre Nitru budú zverejnené v priebehu tohto týždňa.

Tanečná a pohybová škola v Bratislave

V Bratislave je ponuka naozaj široká. Štandardne sme do ponuky zaradili veľmi obľúbený kurz spoločenských tancov pre začiatočníkov a naväzujúci kurz pre pokročilých, určený pre tanečníkov, ktorí už naše kurzy navštevovali. Z tanečných kurzov v ponuke taktiež nájdete Latino Lady Style, Salsu, Reggaeton, Hip-Hop, Ľudovky, Latino a novinku Lady style. Taktiež si môžete vybrať z pohybových kurzov – Joga, Total Body Work a Workout Dance.

Tanečná a pohybová škola v Košiciach

Kurzy v Košiciach otvárame štandardne na troch miestach – v CAM CLUBe na Medickej, pri internátoch Jedlíková a v tanečnej sále T-klubu na ulici Ferka Urbánka. Prihlásiť sa môžete na tanečné kurzy STANDARD & LATINO (začiatočníci, pokročilí), ĽUDOVKY, SALSA & LATINO, REGGAETON. V ponuke pohybových kurzov nájdete ZUMBU a obľúbenú JOGU.

Tanečná a pohybová škola v Prešove

Na Prešovskej univerzite otvárame 6 rôznych kurzov. Kurz Reggaetonu sme nahradili kurzom Latino Lady Style, na ktorom okrem samotného Reggaetonu budeme tancovať aj iné Latino štýly v čisto dámskych tanečných figúrach s našou lektorkou Barborou. Stálicou v našej ponuke je samozrejme JOGA s našou dvornou lektorkou Zuzkou. Taktiež si môžete vybrať z obľúbených tanečných kurzov STANDARD & LATINO, SALSA & LATINO, a ĽUDOVKY a zašportovať a zároveň zatancovať si môžete na lekciách Zumby s Miškou.

Tanečná a pohybová škola v Žiline

Na Žilinskej univerzite nájdete v ponuke minuloročnú novinku – kurz Swingu, ktorý mal veľký úspech. V ponuke ďalej nájdete kurzy Ľudoviek, STANDARD & LATINO a obľúbený kurz, ktorý máme otvorený len v Žiline – Tango argentino.

Tanečná a pohybová škola v Trnave

V Trnave je ponuka naozaj široká. Z tanečných kurzov si môžete vybrať z kurzov Reggaeton, Salsa párová, Latino Lady Style, Standard & Latino. Ponuka pohybových kurzov zahŕňa Total Body Work, Jogu a Ashtanga Jogu, ktorá patrí medzi fyzicky najnáročnejšie formy Jogy.

Tanečná a pohybová škola v Banskej Bystrici

V Banskej Bystrici sa na teba teší naša dlhoročná lektorka Aďka, ktorá povedie kurzy LATINO LADY STYLE, ZUMBA, STANDARD & LATINO.  ĽUDOVKY majú na starosti lektori z Univerzitného folklórneho súboru Mladosť, čo je zárukou vysokej kvality.  Na Dance halle sa stretneš s našou usmievavou Cucou a Jogu má na starosti Ivana, ktorá sa tomtuto cvičeniu venuje viac ako 20 rokov.

Registrovať sa môžeš na tejto stránke. Tešíme sa na teba!

Darčeková poukážka na kurzy University Dance Center

darcekova-2

University Dance Center ti aj tento rok ponúka možnosť darovať darčekovú poukážku na tanečné a pohybové kurzy svojim blízkym. Prekvap svoju partnerku/partnera spoločným kurzom pre páry alebo jej daruj fitness či relaxačný kurz podľa vlastného výberu. Pre tých najaktívnejších tu máme VIP permanentku, vďaka ktorej si môžeš užívať všetky kurzy počas celého semestra neobmedzene. Naše kurzy začínajú na celom Slovensku 20.2.2017!

Ako na to?
Vyplň objednávkový formulár >> zaplať faktúru, ktorá ti príde na email >> VYTLAČ DARČEKOVÚ POUKÁŽKU >> PODARUJ 😉

Tak neváhaj a zaobstaraj si svoj darček ešte dnes.

Objednať darčekovú poukážku

Podmienky predaja:
– Všetky darčekové poukážky sa vzťahujú na kurzy prebiehajúce v letnom semestri 2016/2017.
– Zoznam aktuálnych kurzov a ich popis nájdeš na našej stránke www.unidc.sk
– Darčeková poukážka môže byť určená pre stredoškolákov, vysokoškolákov, ako aj verejnosť

Ceny

Cena jedného kurzu 11 lekcií: 26 eur študent / 36 eur neštudent.

Cena VIP permanentky platnej 11 týždňov: 39 eur študent / 49 eur neštudent.

V prípade otázok nás kontaktuj mailom na unidc@unidc.sk (do predmetu prosím uveď „darcekova poukazka“)

Ako nepokaziť prvé rande? Poradíme ti! (video)

Aj tento rok sme rozmýšlali, aké prekvapenie si pre Vás na začiatok semestra pripravíme. Keďže sme si minuloročnú spoluprácu s Lukášom Latinákom nevedeli vynachváliť a mala veľký úspech, rozhodli sme sa ho osloviť znova. Lukáš si opäť našiel čas a tento krát si zahral úlohu barmana, ktorá mu sadla ako uliata. Natáčanie bolo ako inak super a plné smiechu. Výsledok našej práce je video, ktoré je určené pre Vás ako privítanie nového školského roka.

Pamätajte, že okrem učenia sa treba aj hýbať, baviť, tancovať a užívať si život naplno!

Dosť bolo rečí. Pozrite si video! 🙂

video_aktuaity

Dovolenka za tanec? Zatancuj si a vyhraj tanečnú dovolenku v Chorvátsku.

Semester sa nám pomaly začína, naše kurzy sa prebúdzajú a my už myslíme aj na leto! Pre veľký úspech z minulých rokov, sme sa rozhodli zorganizovať ďalšiu tanečnú dovolenku v Chorvátsku. Prihlasovanie na dovolenku ešte nie je oficiálne spustené, avšak ty už môžeš vyhrať jedno miesto na túto super akciu. Pýtaš sa ako?

makarska_sutaz banner

Natoč video, s dĺžkou maximálne 30 sekúnd, kde si zatancuješ a pošli nám ho na náš Facebook. Vyhráva video s najväčším počtom „likes“ (avšak pozor, videa s podvodným zbieraním likeov vylúčime). Scenár a hudbu videa nechávame na teba. Neboj sa, 30 sekúnd je kopec času, skúšali sme to. Nie je dôležité kde si. Tancuj TU a TERAZ!

Súhrn podmienok súťaže Tancuj TU a TERAZ

odoslanie videa v maximálnej dĺžke 30
do správy nám pošli aj tvoje meno, adresu a telefónne číslo
my ho pridáme na náš Facebook
vyhráva video s najviac „likes“
maximálne jeden výherca (aj keď vo videu tancujú dvaja)
súťaž prebieha od 1. februára do 31. marca 2016

HLAVNÁ CENA
Tanečná Zumba & Latino dovolenka v Chorvátsku pre 1 osobu v termíne 26.8. – 4.9. 2016 (viac info tu).

Navyše za video, ktoré nám pošleš, automaticky získavaš ľubovoľnú permanentku na naše kurzy v letnom semestri za polovičnú cenu!

sutaz video unidc

Fantázií sa medze nekladú, buď kreatívny a získaj čo najviac hlasov. Všetky videa nájdeš na Facebooku University Dance Center. Nezabudni, čím skôr video nahráš, tým skôr zbieraš liky!

Ak by si mal problém s nahrávaním videa cez Facebook, pokojne video nahraj napr. na http://uloz.to/upload a pošli nám odkaz do Facebook správy.

Máš aj INSTAGRAM?
Postni video aj tam s hashtagom #tancujtuaterazUNIDC do svojho profilu. Video s najviac „srdiečkami“ získa dve VIP permanentky na zimný semester 2016/2017!

Štatút a pravidlá súťaže

Hľadáš originálny darček pre svoju priateľku/priateľa?

unidc_darcek2

University Dance Center ti aj tento rok ponúka možnosť darovať darčekovú poukážku svojim blízkym. Prekvap svoju partnerku/partnera spoločným kurzom pre páry alebo jej daruj fitness či relaxačný kurz podľa vlastného výberu. Pre tých najaktívnejších tu máme VIP permanentku, vďaka ktorej si môžeš užívať všetky kurzy počas celého semestra neobmedzene.

Ako na to?
Vyplň objednávkový formulár >> ZAPLAŤ FAKTÚRU >> VYTLAČ POSLANÚ DARČEKOVÚ POUKÁŽKU >> PODARUJ 😉

Tak neváhaj a zaobstaraj si svoj darček ešte dnes  >> tu <<

Podmienky predaja:
– Všetky darčekové poukážky sa vzťahujú na kurzy prebiehajúce v letnom semestri 2015/2016.
– Zoznam aktuálnych kurzov, ich ceny a popis nájdeš na našej stránke www.unidc.sk
– Darčeková poukážka môže byť určená pre stredoškolákov, vysokoškolákov ako aj verejnosť

V prípade otázok nás kontaktuj mailom na unidc@unidc.sk (do predmetu prosím uveď „darcekova poukazka“)

 

horver

Ako tancuje slovenský študent? INŠPIRUJ SA!

Počas leta sme dostali nápad urobiť jedno malé prekvapenie pre všetkých študentov z celého Slovenska, ktoré by vás  pobavilo a inšpirovalo zároveň. Chodili sme s GoPro kamerou od univerzity k univerzite a natáčali zábery tancujúcich študentov tak, aby bolo jasné o akú školu a profesiu ide. Projekt sa nám od začiatku veľmi páčil a neskutočne sme sa pri natáčaní nasmiali (premýšľame dokonca nad zverejnením zvyšných záberov, ktoré stoja za to) 😀

NatacaniePrvý problém, ale nastal, keď sme nevedeli akoby vlastne malo video začať a skončiť 😀 Riešenie? Napíšeme Lukášovi Latinákovi či by nebol ochotný zahrať úlohu typického školníka a tajného parketového leva zároveň. A on súhlasil !! Bol ako vždy FANTASTICKÝ, popri natáčaní pred VŠMU stihol rozdať zopár autogramov a my sme sa občas cítili ako bodyguardi.

fotka 2Výsledkom našej práce a vízie je toto video určené pre vás ako darček k začiatku školského roka, aby ste nezabudli, že okrem učenia sa treba aj hýbať, baviť, tancovať a hlavne žiť NAPLNO.

Každý rok vám preto prinášame vždy nové kurzy, ktoré vás bavia, zrelaxujú, spájajú a niečo nové naučia.

Užite si video

 

video

Tancuj s nami a získaj zľavu 10% na všetko v predajniach ANWELL

Tancuj s University Dance Center a k tomu získaj zľavu 10% na svoju diplomovku a všetko v predajniach ANWELL. Stačí si zakúpiť ktorúkoľvek našu permanentku a hneď môžeš tlačiť a kopírovať so zľavou.

12546210_10206780428402753_1511882027_oPodmienky akcie:

1. Zľavu môžeš uplatniť vo všetkých predajniach ANWELL do 30. 6. 2016 po predložení  permanentky UNIDC a preukazu totožnosti.

2. Zľava sa vzťahuje na celý sortiment tovaru a služieb s výnimkou čiernobielej tlače za 2 centy a lístkov  zakúpených cez ticketportal.sk (predajňa Družba).

3. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.

anwell logo

www.anwell.sk