Nové kurzy otvárame už od 25.10.2021. Prihlasovanie je spustené.

COVID automat: zelená, oranžová, červená a bordová farba – základ; max 20 účastníkov na kurze. Čierna farba – zatvorené.

V prípade núteného prerušenia kurzov (okres v čiernej farbe), bude kurz ďalej pokračovať ihneď po prefarbení sa do bordovej alebo červenej farby. 

Tanečné a pohybové kurzy v Trenčíne

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové tanečné a pohybové kurzy otvárame v Trenčíne od 25.10.2021 | Každý kurz obsahuje 8 lekcií, jedna lekcia týždenne. | Jedna lekcia trvá 60 minút | Prihlásiť sa môže ktokoľvek od 16 rokov | VIP permanentka platí na všetky kurzy v Trenčíne | Poplatok sa platí v hotovosti na Vašej prvej lekcií | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení Vašej prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške. | Na každom kurze sa dodržiavajú aktuálne platné protipandemické opatrenia. | Kapacita kurzov je obmedzená podľa aktuálnych nariadení UVZSR.

18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihlás sa na svoj kurz a zarezervuj si svoje miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v TrenčínePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Trenčíne vám prináša 6 tanečných a pohybových kurzov, a to: Ľudové tance – začiatočníci, Spoločenské tance – 1.kurz – začiatočníci, Spoločenské tance – 2.kurz – začiatočníci, Latino Lady Style, Fit Dance a Zumbu.

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v jednej sále: Hangár Klub, areál Merina, 911 01 Trenčín (vstup od Kukučínovej)

Hangár Klub, areál Merina, 911 01 Trenčín (vstup od Kukučínovej): Ľudové tance – začiatočníci, Spoločenské tance – 1.kurz – začiatočníci, Spoločenské tance – 2.kurz – začiatočníci, Latino Lady Style, Fit Dance a Zumbu.

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.

 

 

Kurz-2Kurz-5Kurz-13Kurz-12Kurz-16