Novú tanečnú sezónu začíname od 9.9.2024. Prihlasovanie bude spustené už od 28.7.2024

Tanečné a pohybové kurzy v Trenčíne

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové tanečné a pohybové kurzy otvárame v Trenčíne od 9.9.2024 | Každý kurz obsahuje 8 lekcií, jedna lekcia týždenne | Jedna lekcia trvá 60 minút | Nájdete nás na 2 adresách: tanečná sála Hangár Klub, areál Merina a tanečná sála M-SPORT na Ostrove | Prihlásiť sa môže ktokoľvek od 15 rokov | Využite novú ponuku 2+1 zdarma, prihláste sa u nás na 3 kurzy a ten tretí máte zadarmo | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení Vašej prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške | Kurz Spoločenské tance pokračujúci vs. Salsa a Bachata začiatočníci a Ľudové tance začiatočníci vs. Ľudovky pre ženy – otvorí sa ten o ktorý bude väčší záujem

Nový rozvrh kurzov platný od 9.9.2024 zverejníme v júli (aktuálny rozvrh nižšie)

0:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihlás sa na svoj kurz a zarezervuj si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Aktuálny rozvrh kurzov od 6.5.2024 do 30.6.2024

Cenník

Využite lákavú ponuku našich KURZOV za bezkonkurenčné ceny!

Pre ešte zaujímavejšiu cenu sme pre vás pripravili možnosť využiť našu novú akciu 2+1 zdarma – teda prihlásite sa na 3 ľubovoľné kurzy a ten tretí máte od nás zadarmo. Stačí si len odoslať tri prihlášky na tanečné a pohybové kurzy a pri osobnej registrácií vám uplatníme 100% zľavu na tretí Vami vybraný (najlacnejší) kurz. Akcia 2+1 zdarma platí pre jednu osobu v rámci jedného turnusu.

Zľavy nie je možné kumulovať, kombinovať a spájať navzájom s inými zľavami, uplatňuje sa vždy len jedna tá najvyššia.

Ceny kurzov sú uvedené pre 1 osobu.
Každý kurz obsahuje 8 lekcií a trvá 8 týždňov, 
(1 turnus = 8 týždňov).
Jedna lekcia trvá 60 minút.

*SENIORI, ZŤP – vek nad 60 rokov / preukaz ZŤP
* ŠTUDENT – držiteľ študentskej karty ISIC alebo študent strednej školy

KURZ DOSPELÍ ŠTUDENTI* SENIORI, ZŤP*

Možnosti platby:

Kurz je možné uhradiť v hotovosti na vašej úvodnej hodine. Hradí sa vždy plná suma permanentky. Nakoľko sú výhodné ceny kurzov viazané na obdobie celého kurzu, platiť za vstupy jednotlivo nie je možné.

Kurz je možné stornovať len bezprostredne do 15 minút po ukončení prvej lekcie kurzu, na ktorý účastník nastúpil v plnej výške.

V prípade, že zákazník nie je schopný absolvovať celý kurz z vážnych zdravotných dôvodov, má nárok na:
– presun platby za neabsolvované hodiny do ďalšieho obdobia,
– prevedenie zakúpeného kurzu na inú osobu

Po zakúpení ľubovoľnej permanentky získate aj tieto výhody od spoločnosti Anwell: 15% zľava na www.anwell.sk zadaním zľavového kódu v nákupnom košíku. Zľavový kód nájdete na zadnej strane Vašej permanentky.

Naši lektori v TrenčínePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Trenčíne vám prináša 8 tanečných a pohybových kurzov, a to: Latino Lady Style pre začiatočníkov a pokračujúcich, Spoločenské tance pre začiatočníkov a pokračujúcich, MTV Lady Style, Ľudové tance pre začiatočníkov, FIT Dance a Zumbu

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 15 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Nájdete nás na 2 adresách – Hangár Klub, areál Merina, 911 01 Trenčín (vstup od Kukučínovej) a M-SPORT na Ostrove – tanečná sála

Hangár Klub, areál Merina, 911 01 Trenčín (vstup od Kukučínovej): Latino Lady Style začiatočníci a pokračujúci, Spoločenské tance začiatočníci a pokračujúci, Zumba

M-SPORT na Ostrove – tanečná sála:  MTV Lady Style, FIT Dance, Ľudové tance pre začiatočníkov

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.

 

 

DSC-28DSC-10Kurz-13Kurz-5Kurz-12
×