Všetky tanečné a pohybové kurzy sú prerušené ! Nové kurzy otvárame, ako náhle to epidemiologická situácia dovolí.

Tanečné a pohybové kurzy v Trenčíne

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové a pokračujúce kurzy otvárame v Trenčíne od 31.5.2021 v obmedzenej kapacite 6 + 1 účastníkov | Aktuálne kurzy trvajú 4 týždňov | Každý kurz obsahuje 4 lekcie, jedna lekcia týždenne Na kurzy sa môže prihlásiť ktokoľvek od 16 rokov | Jedna tanečná lekcia trvá 60 minút | VIP permanentka je na aktuálne kurzy pozastavená Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej lekcii | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške.

18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihlás sa na svoj kurz a zarezervuj si svoje miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v TrenčínePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Trenčíne vám prináša 4 tanečné a pohybové kurzy, a to: Ľudové tance pre začiatočníkov,, Jogu, Latino Lady Style a Fit Dance

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v jednej sále: Hangár Klub, areál Merina, 911 01 Trenčín (vstup od Kukučínovej)

Hangár Klub, areál Merina, 911 01 Trenčín (vstup od Kukučínovej): Ľudové tance pre začiatočníkov, Joga, Latino Lady Style, Fit Dance.

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.