Tanečné a pohybové kurzy v Trnave

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové a pokračujúce kurzy otvárame od 18. 2. 2019 Kurzy trvajú 10 týždňov do 2. 5. 2019 | Každý kurz obsahuje 10 lekcií Na kurzy sa môže prihlásiť ktokoľvek od 16 rokov | Jedna tanečná lekcia trvá 60 minút | VIP permanentka platí na všetky kurzy v Trnave Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej lekcii | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne po ukončení prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške.

17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v TrnavePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Trnave vám prináša 11 tanečných a pohybových kurzov, a to: Power Jogu, Hatha Jogu, Tabatu, Latino Lady Style, Dancing Divas, Twerk – začiatočníci, MTV Lady Style, Total Body Work, Ľudové tance – začiatočníci, Spoločenské tance – začiatočníci aj mierne pokročilí,

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v 3 sálach – Študentský domov Petra Pázmaňa – Rybníková ul. (pohybové štúdio) , Veľká a malá telocvičňa v Jame (fakulta FMK)

Študentský domov Petra Pázmaňa – Rybníková ul. – pohybové štúdio: Hatha Joga, Power Joga, Dancing Divas, Twerk

Veľká telocvičňa v Jame ( fakulta FMK ): Total Body Work, Latino Lady Style, MTV Lady Style, Spoločenské tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Ľudové tance

Malá telocvičňa v Jame ( fakulta FMK ): Tabata

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.