Nové kurzy otvárame už od 6.5.2024. Prihlasovanie je spustené.

Ľudovky FIT

Rozhodujete sa medzi cvičením, kardio tréningom a ľudovkami? Vyskúšajte všetko v jednom na kurze Ľudovky FIT.

Kde prebieha kurz Ľudovky FIT? 

Tanečný kurz Ľudovky FIT u nás navštívite v mestách Bratislava

Pre koho je kurz vhodný? 

Pre všetky ženy, ale aj mužov, ktorí majú radi ľudový tanec a chcú byť fit. Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Prečo Ľudovky FIT v UNIDC?

Ľudovky FIT sú kombináciou fitness, ľudového tanca a ľudovej hudby. Naučíte sa nové tanečné motívy a počas kurzu vás čaká aj čiastočné posilňovanie a strečingové cviky.

Cieľom kurzu je najmä kardio, rozvoj rytmiky a koordinácie tela, ale aj strečing na dosiahnutie vašich fitness cieľov. Či chcete schudnúť, posilniť svalstvo, zlepšiť kondíciu, zlepšiť si rytmické cítenie alebo koordináciu tela, tak tento kurz je práve pre vás.

Na kurz Ľudovky FIT si prineste športové oblečenie, a to tričko, legíny alebo krátke nohavice a tenisky. Nezabudnite si so sebou vziať aj uterák a fľašu s vodou.

Benefity kurzu Ľudovky FIT

Posilňovanie, kardio a strečing sú ideálnou formou tréningu pre dosiahnutie vašich cieľov fit postavy a zdravého životného štýlu. Či chcete schudnúť, posilniť svalstvo, alebo zlepšiť kondíciu, potrebujete do svojho tréningového plánu zaradiť všetky tri aktivity. Práve to vám ponúka jedinečný kurz Ľudovky FIT, ktorý kombinuje cvičenie, kardio a ľudový tanec. Ľudovky FIT má preto množstvo priaznivých účinkov na vaše zdravie a celkovú pohodu. 

Ľudovky FIT sú hlavne relax a zábava. Chceme, aby ste sa na každú lekciu kurzu tešili, a preto pre vás vytvárame vynikajúcu atmosféru plnú priateľských ľudí. Budeme radi, ak k nám zavítate s úsmevom a chuťou naučiť sa vždy niečo nové. Tešíme sa na vás na kurze Ľudovky FIT.


UNIDC-ludovky-fit


×