Tanečné a pohybové kurzy v Bratislave

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové a pokračujúce kurzy otvárame od 18. 2. 2019 Kurzy trvajú 10 týždňov do 2. 5. 2019 | Každý kurz obsahuje 10 lekcií Na kurzy sa môže prihlásiť ktokoľvek od 16 rokov | Jedna tanečná lekcia trvá 60 minút, vybrané párové kurzy 75 minút | VIP permanentka platí na všetky kurzy toho rozvrhu ( STU/UK alebo EUBA ), pod ktorým si VIP permanentku zakúpite Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej lekcii | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne po ukončení prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške.

17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v BratislavePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Bratislave vám prináša 20 tanečných a pohybových kurzov, a to: Fit Dance, Hip-Hop, Latino Lady Style, Reggaeton, Twerk – začiatočníci aj mierne pokročilí, Jogu, MTV Lady Style, Total Body Work, Salsa a Latino – začiatočníci, Ľudové tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Spoločenské tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Tango Argentino – začiatočníci a Bachatu.

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v 5 sálach – v Mlynskej Doline (malá telocvična ŠD Mladosť),  ŠD Mladá Garda (spoločenská miestnosť), Spoločenská miestnosť EU v BA (nová budova), Školička (pohybové štúdio) a ŠD Ekonóm (spoločenská miestnosť)

Mlynská Dolina: Total Body Work, MTV Lady Style, Hip-Hop, Latino Lady Style, Reggeaton, Twerk začiatočníci a mierne pokročilí, Fit Dance

ŠD Mladá Garda: Salsa a Latino – začiatočníci, Ľudové tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Spoločenské tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Tango Argentino – začiatočníci.

Spoločenská miestnosť EU v BA ( nová budova ): Ľudové tance – začiatočníci,  Spoločenské tance – začiatočníci

Školička: Joga, Bachata – začiatočníci

ŠD Ekonóm: Fit Dance, Latino Lady Style

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.