Všetky tanečné a pohybové kurzy sú prerušené ! Nové kurzy otvárame, ako náhle to epidemiologická situácia dovolí.

Tanečné a pohybové kurzy v Bratislave

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové a pokračujúce kurzy otvárame v Bratislave v momente, ako náhle to pandemická situácia umožní | Kurzy trvajú 8 týždňov | Každý kurz obsahuje 8 lekcií, jedna lekcia týždenne Na kurzy sa môže prihlásiť ktokoľvek od 16 rokov | Jedna tanečná lekcia trvá 60 minút Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej lekcii | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške.

 

0:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v BratislavePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Bratislave vám prináša 22 tanečných a pohybových kurzov, a to: Latino Lady Style, Reggaeton, Twerk, MTV Lady Style, Ľudovky pre devy, Jogu, Body Styling, Ľudové tance pre začiatočníkov, Spoločenské tance pre začiatočníkov (1.kurz) , Salsa a Latino.

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v 4 sálach – ŠD Mladá Garda – tančiareň, Račianska 3544/103, Nové Mesto, Mlynská Dolina (malá telocvična ŠD Mladosť),  Spoločenská miestnosť EU v BA (nová budova) a v Školičke (pohybové štúdio)

ŠD Mladá Garda – tančiareň, Račianska 3544/103, Nové Mesto : Ľudové tance pre začiatočníkov, Spoločenské tance – začiatočníci (1. kurz), Salsa a Latino, Latino Lady Style, Reggeaton, Ľudovky pre devy.

Mlynská Dolina : Latino Lady Style, Reggeaton, Twerk, Body Styling,  MTV Lady Style.

Spoločenská miestnosť EU v BA ( nová budova ) : Ľudové tance pre začiatočníkov, Spoločenské tance – začiatočníci – 1. kurz

Školička : Joga, Latino Lady Style

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.

 

 

tanecne-kurzy-unidc-34tanecne-kurzy-unidc-08tanecne-kurzy-unidc-33tanecne-kurzy-unidc-26tanecne-kurzy-unidc-43