Nové kurzy otvárame už od 25.10.2021. Prihlasovanie je spustené.

COVID automat: zelená, oranžová, červená a bordová farba – základ; max 20 účastníkov na kurze. Čierna farba – zatvorené.

V prípade núteného prerušenia kurzov (okres v čiernej farbe), bude kurz ďalej pokračovať ihneď po prefarbení sa do bordovej alebo červenej farby. 

Tanečné a pohybové kurzy v Bratislave

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové tanečné a pohybové kurzy otvárame v Bratislave od 25.10.2021 | Každý kurz obsahuje 8 lekcií, jedna lekcia týždenne. | Jedna lekcia trvá 60 minút | Prihlásiť sa môže ktokoľvek od 16 rokov | VIP permanentka platí na všetky kurzy v Bratislave Poplatok sa platí v hotovosti na Vašej prvej lekcií | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení Vašej prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške. | Na každom kurze sa dodržiavajú aktuálne platné protipandemické opatrenia. | Kapacita kurzov je obmedzená podľa aktuálnych nariadení UVZSR.

17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v BratislavePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Bratislave vám prináša 14 tanečných a pohybových kurzov, a to: Latino Lady Style pre začiatočníkov a pre pokračujúcich, Bachata Lady Styling, Salsa Lady Styling, Reggeaton pre začiatočníkov a pre pokračujúcich, Twerk, Tango Argentíno pre začiatocníkov, Ľudové tance pre začiatočníkov a pre pokračujúcich, Spoločenské tance pre začiatočníkov (1.kurz), Spoločenské tance pre začiatočníkov (2.kurz) a Salsu a Latino pre začiatočníkov.

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v sále – Tanečné štúdio – University Dance Center Bratislava, ulica 29. Augusta 36/A ( zelená budova )

Tanečné štúdio – University Dance Center Bratislava, ulica 29. Augusta 36/A ( zelená budova ): Latino Lady Style pre začiatočníkov a pre pokračujúcich, Bachata Lady Styling, Salsa Lady Styling, Reggeaton pre začiatočníkov a pre pokračujúcich, Twerk, Tango Argentíno pre začiatocníkov, Ľudové tance pre začiatočníkov a pre pokračujúcich, Spoločenské tance pre začiatočníkov (1.kurz), Spoločenské tance pre začiatočníkov (2.kurz) a Salsu a Latino pre začiatočníkov.

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.

 

 

Kurz-7Kurz-27Kurz-24Kurz-8Kurz-25