Tanečné a pohybové kurzy v Bratislave na STU a UK

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové a pokračujúce kurzy otvárame od 18. 2. 2019 Kurzy trvajú 10 týždňov do 2. 5. 2019 | Každý kurz obsahuje 10 lekcií Na kurzy sa môže prihlásiť ktokoľvek od 16 rokov | Jedna tanečná lekcia trvá 60 minút, vybrané párové kurzy 75 minút | VIP permanentka platí na všetky kurzy toho rozvrhu ( STU/UK alebo EUBA ), pod ktorým si VIP permanentku zakúpite Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej lekcii | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne po ukončení prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške.

18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v BratislavePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Bratislave na STU a UK vám prináša 14 tanečných a pohybových kurzov, a to: Fit Dance, Hip-Hop, Latino Lady Style, Reggaeton, Twerk – začiatočníci aj mierne pokročilí, MTV Lady Style, Total Body Work, Salsa a Latino – začiatočníci, Ľudové tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Spoločenské tance – začiatočníci aj mierne pokročilí a Tango Argentino – začiatočníci.

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v 2 sálach – v Mlynskej Doline (malá telocvična ŠD Mladosť)  a na ŠD Mladá Garda (spoločenská miestnosť)

Mlynská Dolina: Total Body Work, MTV Lady Style, Hip-Hop, Latino Lady Style, Reggeaton, Twerk začiatočníci a mierne pokročilí, Fit Dance

ŠD Mladá Garda: Salsa a Latino – začiatočníci, Ľudové tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Spoločenské tance – začiatočníci aj mierne pokročilí, Tango Argentino – začiatočníci.

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.