Tanečné a pohybové kurzy v Nitre

Rozvrh kurzov a základné informácie:

Nové a pokračujúce kurzy otvárame od 30.9. 2019 Kurzy trvajú 10 týždňov do 8.12. 2019 | Každý kurz obsahuje 10 lekcií Na kurzy sa môže prihlásiť ktokoľvek od 16 rokov | Jedna tanečná lekcia trvá 60 minút | VIP permanentka platí na všetky kurzy v Nitre Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej lekcii | V prípade nespokojnosti je kurz možné stornovať bezprostredne do 15 minút po ukončení prvej lekcie. Poplatok Vám vrátime v plnej výške.

0:00
po
ut
st
št
pi
so
ne
Prihláste sa na svoj kurz a zarezervujte si miesto
*Počet účastníkov je obmedzený

Naši lektori v NitrePodrobnejšie informácie:

Tanečná škola University Dance Center v Nitre vám prináša 7 tanečných a pohybových kurzov, a to: 2 x Jogu, Latino Lady Style, MTV Lady Style, Total Body Work, Ľudové tance – začiatočníci, Spoločenské tance – začiatočníci

Naše tanečné a pohybové kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb od veku 16 rokov. Hornú vekovú hranicu nemáme. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

Zapojiť sa môžete v 2 sálach – Športová hala SPU (malá telocvičňa), MEDIAHAUS – Fraňa Mojtu 281/18, 949 01 Nitra (tanečná sála)

MEDIAHAUS – Fraňa Mojtu 281/18, 949 01 Nitra (tanečná sála): Latino Lady Style, MTV Lady Style, Total Body Work, Ľudové tance – začiatočníci, Spoločenské tance – začiatočníci

Športová hala SPU (malá telocvičňa): Joga

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na vašej prvej hodine. V prípade ak s tanečnými kurzami nebudete spokojní, hneď po hodine vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.