Prihlasovanie je spustené. Nové tanečné kurzy otvárame už od 8.5. v Trnave, Žiline a Banskej Bystrici od 9.5.2023.

Darčeková poukážka

University Dance Center vám ponúka možnosť darovať darčekovú poukážku na tanečné a pohybové kurzy svojim blízkym. Prekvapte svoju partnerku/partnera spoločným kurzom pre páry, tanečným kurzom pre jednotlivca alebo darujte fitness či relaxačný kurz podľa vlastného výberu!

V prípade, že si nie ste istý preferenciou kurzu obdarovanej/obdarovaného a chcete im radšej podarovať kurz podľa ich vlastného výberu, napíšte nám túto informáciu do poznámky vo formulári. Cena tejto varianty sa rovná cene najdrahšieho kurzu v danom meste.

Ako na to?

Vyplňte objednávkový formulár >> zaplaťte faktúru, ktorá vám príde na email >> VYTLAČTE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU >> PODARUJTE >> OBDAROVANÁ OSOBA SA SO ŠPECIFICKÝM KÓDOM Z POUKÁŽKY PRIHLÁSI NA KURZ >> A POTOM UŽ LEN TANCUJETE ALEBO CVIČÍTE 🙂

Po odoslaní objednávky Vám bude zaslaná do 48 hodín na Váš email faktúra za objednaný kurz, ktorú treba uhradiť na uvedené číslo účtu na faktúre.
V momente pripísania finančných prostriedkov na náš účet, Vám bude zaslaná darčeková poukážka, ktorá bude obsahovať špecifický kód. Poukážku už stačí len vytlačiť a obdarovať Vami vybranú osobu.

Následne sa obdarovaná osoba cez prihlášku na našej stránke prihlási na vybraný kurz, ktorý bude mať uvedený na darčekovej poukážke v konkrétom meste a do prihlášky uvedie špecifický kód, ktorý je súčasťou poukážky. Týmto krokom sa darčeková poukážka uplatní.

Podmienky predaja: Všetky darčekové poukážky sú platné 1 kalendárny rok od momentu zakúpenia poukážky. Zoznam aktuálnych kurzov nájdete na našej stránke. V prípade otázok nás kontaktujte emailom na unidc@unidc.sk.

CENNÍK KURZOV

    ÚDAJE PLATCU    ×