Nové letné kurzy v BA, KE a PO otvárame od 11.7.2022. Prihlasovanie je spustené. V ostatných mestách sa nové kurzy otvárajú od septembra.

Darčeková poukážka

University Dance Center vám ponúka možnosť darovať darčekovú poukážku na tanečné a pohybové kurzy svojim blízkym. Prekvapte svoju partnerku/partnera spoločným kurzom pre páry, tanečným kurzom pre jednotlivca alebo darujte fitness či relaxačný kurz podľa vlastného výberu. Pre tých najaktívnejších tu máme VIP permanentku, vďaka ktorej si môžete užívať všetky kurzy počas celého tanečného semestra neobmedzene. Naše nové kurzy otvárame v momente, ako náhle to epidemiologická situácia na Slovensku dovolí !

Ako na to?

Vyplňte objednávkový formulár >> zaplaťte faktúru, ktorá vám príde na email >> VYTLAČTE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU >> PODARUJTE >> OBDAROVANÁ OSOBA S SO ŠPECIFICKÝM KÓDOM Z POUKÁŽKY PRIHLÁSI NA KURZ >> A POTOM UŽ LEN TANCUJETE ALEBO CVIČÍTE 🙂

Po odoslaní objednávky Vám bude zaslaná na Váš email faktúra za objednaný kurz, ktorú treba uhradiť na uvedené číslo účtu na faktúre.
V momente pripísania finančných prostriedkov na náš účet, Vám bude zaslaná darčeková poukážka, ktorá bude obsahovať špecifický kód. Poukážku už stačí len vytlačiť a obdarovať Vami vybranú osobu.

Nasledovne sa obdarovaná osoba sa cez prihlášku na našej stránke prihlási na vybraný kurz, ktorý bude mať uvedený v darčekovej poukážke v konkrétom meste a do prihlášky uvedie špecifický kód, ktorý je súčasťou poukážky. Týmto krokom sa darčeková poukážku uplatní.

Podmienky predaja: Všetky darčekové poukážky sú paltné na kurzy University Dance Center do konca roka 2022. Zoznam aktuálnych kurzov nájdete na našej stránke. V prípade otázok nás kontaktujte mailom na unidc@unidc.sk.

CENNÍK KURZOV

    ÚDAJE PLATCU