Nové kurzy vo všetkých mestách otvárame od 17.2.2020! Prihlasovanie na nové kurzy bude spustené už čoskoro.

O Nás

Tanečná škola University Dance Center vznikla v roku 2012, ako projekt študentskej organizácie StudentsWay OZ. Prvé hodiny prebiehali na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave, vďaka čomu sa slovíčko „university“ dostalo aj do samotného názvu projektu. Neznamená to však, že naša škola je len pre vysokoškolákov. Dvere majú otvorené všetci, ktorí majú chuť hýbať sa, dať si do tela alebo sa poriadne vyblázniť. Vďaka veľkému záujmu o pohybové a tanečné kurzy, sa naša škola University Dance Center rozšírila na celé Slovensko a v súčasnosti pôsobí v 9 mestách na Slovensku.

Prečo si vybrať UNIDC ?

• v 9. slovenských mestách
  • až 21 rôznych tanečných a pohybových štýlov
  • tanečné, kondično-tanečné a relaxačné kurzy pod jednou strechou
  • garantovaná vysoká kvalita
  • začiatočníci aj pokročilí
  • bezkonkurenčná cena
  • pre študentov, neštudentov aj seniorov

Tanec nie je len valčík a hip-hop! Z našej ponuky si zaručene vyberiete to pravé. Prinášame vám až 21 tanečných štýlov od sexy Latino Lady Style, vášnivého Tanga Argentino, odvážneho Reggeatonu a Twerku cez harmonickú Jogu až po popové choreografie MTV a najmodernejšie tanečné štýly ako Vouge a Divas Dance. Pridať sa k nám môže každý – skúsený tanečník aj úplný začiatočník. Vďaka tímu skúsených lektorov si pohyb zamiluje aj to najväčšie tanečné drevo. Kurzy prebiehajú vo večerných hodinách v priestoroch vysokých škôl a u nás si ich vychutnáte za symbolické ceny. Ak sa vám tanečné hodiny nebudú páčiť, bezprostredne po úvodnej hodine vám peniaze bez problémov vrátime. Príďte si do University Dance Center vyskúšať prvú hodinu aj Vy !