Nové kurzy otvárame už od 6.5.2024. Prihlasovanie je spustené.

Darčeková poukážka na naše kurzy

University Dance Center vám ponúka možnosť darovať darčekovú poukážku na tanečné a pohybové kurzy svojim blízkym. Prekvapte svoju partnerku/partnera spoločným kurzom pre páry alebo jej daruj fitness či relaxačný kurz podľa vlastného výberu. Pre tých najaktívnejších tu máme VIP permanentku, vďaka ktorej si môžete užívať všetky kurzy počas celého semestra neobmedzene. Naše kurzy začínajú na celom Slovensku 18.2.2019!

Ako na to?
Vyplňte objednávkový formulár >> zaplaťte faktúru, ktorá vám príde na email >> VYTLAČTE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU >> PODARUJTE ?

Tak neváhajte a zaobstarajte si svoj darček ešte dnes.

Objednať darčekovú poukážku

Podmienky predaja:
– Všetky darčekové poukážky sa vzťahujú na kurzy prebiehajúce v letnom semestri 2018/2019.
– Zoznam aktuálnych kurzov a ich popis nájdete na našej stránke www.unidc.sk
– Darčeková poukážka môže byť určená pre stredoškolákov, vysokoškolákov, ako aj verejnosť

Ceny

Cena jedného kurzu 10 lekcií: 27 eur študenti a seniori a ZŤP / 39 eur dospelí.

Cena VIP permanentky platnej 10 týždňov: 47 eur študenti a seniori a ZŤP / 69 eur dospelí. .

V prípade otázok nás kontaktujte mailom na unidc@unidc.sk (do predmetu prosím uveďte „darcekova poukazka“)