Nové kurzy otvárame už od 6.5.2024. Prihlasovanie je spustené.

Latino Dovolenka 2019


Užite si nezabudnuteľnú dovolenku s priateľmi na krásnej Makarskej riviére v Chorvátsku.
10 dňový zájazd – 8 dní pobytu, výborné referencie, skvelá cena 349 eur za osobu!
Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku čím skôr.

Termín: 23. 8. 2019 – 1. 9. 2019
Prihlasovanie možné do: 31. 7. 2019 alebo do naplnenia kapacity

Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta 23.8. : Prešov – 16:00 h., Žilina – 19:15 h., Bratislava – 21:15 h.
Príchod späť 1.9. : Bratislava-8:00, Žilina-11:00, Prešov-14:00 (časy príchodu sú iba orientačné)
Cena: 349 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
– 7 x ubytovanie v apartmánových domoch Mikrut*** alebo Rudelj*** v 2, 3 alebo 4 lôžkových izbách
– 7 x polpenzia – raňajky a večere
– doprava luxusným klimatizovaným autobusom
– ranné hodiny Latino Lady Style, večerné hodiny Latina a Salsy
– dovolenkový darček od University Dance Center
– zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
– služby delegáta
– skvelá zábava

Cena nezahŕňa:
– pobytová taxa – 12 € / osoba nad 18 r. (povinný príplatok)
– komplexné cestovné poistenie – 20 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Prevodom na účet na základe vystavenej faktúry. Poplatok musí byť uhradený do 14 dní od vystavenia faktúry najneskôr do 23. augusta 2019. Pozor, prihlasovanie možné do 23. 8. 2019 alebo do naplnenia kapacity!

Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúceho pracovného dňa zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie poplatku za dovolenku. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

>>>ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA<<<

PRIHLASOVANIE MOŽNÉ DO 23.8. 2019 ALEBO DO NAPLNENIA KAPACITY

Na Latino dovolenke s University Dance Center Vás čaká nezabudnuteľných 10 dní plných zábavy, relaxu a zážitkov. O bohatý program sa postarajú ranné cvičenia Latino Lady Style, večerné Salsa & Latino lekcie, vodné športy a spoločné akcie rôzneho druhu:  diskotéky,  výlety na priľahlé ostrovy,  brázdenie pobrežia na motorkách, rafting na divokej vode a veľa iných. Skrátka, treba to zažiť! Prihlásiť sa môže ktokoľvek vo veku od 18 rokov.

POZRITE SI ZOPÁR FOTIEK Z NAŠEJ LATINO DOVOLENKY 2018

UBYTOVANIE

Apartmánové domy Mikrut a Rudelj sa nachádzajú v pokojnej ulici, obklopenej zeleňou hneď vedľa seba. Apartmány poskytujú ubytovanie v príjemne zariadených 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou, WC. Väčšina izieb má k dispozícií balkón alebo terasu. Niektoré sú vybavené kuchynským kútom, klimatizáciou (za príplatok) a TV.

STRAVOVANIE

Polpenzia je podávaná vo Vile Mikrut len pár metrov od Vily Rudelj. Raňajky (formou bufetových stolov), večera servírovaná (výber z 2 druhov jedál). K večeri sa podáva nápoj (nealko nápoj). Stravovacie služby začínajú v deň príchodu večerou a končia v deň odchodu raňajkami.

ŠPORT A ZÁBAVA

Počas celej dovolenky nás čakajú lekcie Latino Lady Style každé ráno a večerné hodiny Salsy a Latina. Stredisko taktiež ponúka širokú paletu zábavy v miestnych reštauráciách, kaviarňach so živou hudbou alebo na diskotékach. Leto v Makarskej je známe i množstvom kultúrnych podujatí a rušným večerným životom. Tiež máte možnosť užiť si širokú ponuku vodných športov ako parasailing, jazdu na vodných skútroch alebo banánoch, výlet na lodi na ostrovy Hvar a Brač za zvýhodnené ceny. University Dance Center organizuje aj celodenný splav divokej rieky CETINA na raftoch, ktorý poteší všetkých prívržencov adrenalínu.

VÝLETY

DUBROVNIK
Cesta jadranským pobrežím Vás prevedie nádhernou krajinou Makarskej riviéry až k delte rieky Neretva. Dubrovník obkolesený mohutnými stredovekými hradbami a pevnosťami je klenotnicou jadranského pobrežia s množstvom architektonických a kultúrnych diel, ktoré sa zachovali až do dnešných čias. Pri prehliadke mesta Vás sprievodca prevedie najatraktívnejšími pamiatkami tohto mesta, kde „nasajete“ atmosférou stredovekej metropoly, kde všetko ožíva. Mesto zapísané na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO.

MEDJUGORJE – KRAVICKÉ VODOPÁDY
Medugorje – pútnické miesto. Aj my sa pripojíme k státisícom ľudí, ktorí navštívili miesto zjavenia Panny Márie. Prežijeme atmosféru pokory a pokoja a budeme rozjímať pri modlitbách na tomto svätom pútnickom mieste. Pri ceste späť navštívime vodopády „KRAVICE“ s možnosťou kúpania sa pod vodopádmi v tomto prírodnom parku. Poznámka: Platný cestovný pas alebo Obč.preukaz

MOSTAR – KRAVICKÉ VODOPÁDY
Mostar, mesto s tajuplnou vôňou orientu a zmesou kultúr, je cieľom mnohých dovolenkárov v susednej chorvátskej Dalmácii. Rozličné náboženstvá, zvyky, tradície, historické a kultúrne pamiatky – to je Bosna a Hercegovina. Mesto zapísané na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Pri ceste späť navštívime vodopády „KRAVICE“ s možnosťou kúpania sa pod vodopádmi v tomto prírodnom parku. Poznámka: Platný cestovný pas alebo Obč.preukaz

RAFTING na rieke Cetina
Zažijete ten pravý adrenalín v Chorvátsku, kde sa bližšie zoznámite s krásami krištáľovo čistej rieky Cetina v hlbokom kaňone s množstvom kúzelných vodopádov a jaskýň. Po príchode k rieke a po krátkej inštruktáži sa nalodíte a začínate splav. V každom prípade rafting vyžaduje určitú dávku dobrodružstva. Počas celej doby budú s vami skúsení inštruktori, ktorí Vám pomôžu pri objavovaní vodopádov, kaňonov a nádhernej prírody a tiež Vám budú počas celej plavby nápomocní, preto nepotrebujete žiadne skúsenosti. Trasa raftu nie je náročná, preto sa jej môžu zúčastniť aj deti. To, čo si potrebujete so sebou vziať je pevná obuv, plavky, tričko, opaľovací krém a oblečenie, ktoré si prezlečiete po vylodení. Vaša vzrušujúca plavba končí oddychom, kde budete mať príležitosť k prechádzke prípadne k individuálnemu obedu.

FISHPIKNIK NA OSTROV HVAR a BRAČ
Plavba loďou na ostrovy Hvar a Brač, kúpanie a pohostenie miestnymi špecialitami a vínom. Na ostrove Hvar sa Vám odkryjú nezabudnuteľné prírodné scenérie a na ostrove Brač sa okúpete v mori pri jednej z najkrajších pláží Jadranu – Zlatni rat na Bole, ktoré je známe aj najstarším vinárstvom v Dalmácii a dominikánskym kláštorom. Dĺžka plavby cca 4hod.

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0911 584 534

Pozrite si foto z minuloročných Zumba & Latino dovoleniek s University Dance Center.
×