Nové kurzy otvárame už od 6.5.2024. Prihlasovanie je spustené.

Body Styling

Ste len jeden tréning pred vaším fitness cieľom. Bude to Body Styling? 

Kde prebieha kurz Body Styling? 

Kurz Body Styling u nás navštívite v mestách

Pre koho je kurz vhodný? 

Pre všetkých mužov aj ženy, začiatočníkov a pokročilých.

Prečo Body Styling v UNIDC?

Nebaví vás cvičenie v posilňovni? Napriek tomu, chcete mať pevné a vyrysované svalstvo? Bodystyling je tu pre vás! Ide o skupinový kurz na tónovanie postavy a budovanie svalov pod vedením profesionálneho trénera. Body Styling vám pomôže spevniť telo prostredníctvom cvikov s vlastnou váhou. Nemusíte sa preto obávať, že narastiete do objemu a stane sa z vás Hulk. Výsledkom Body Stylingu je atletická postava, ktorú budete sebavedomo nosiť ako vlastnú vizitku. 

Na kurz Body Styling si prineste športové oblečenie, a to tričko, legíny alebo tepláky a tenisky. Nezabudnite si so sebou vziať uterák a fľašu s vodou.

Benefity kurzu Body Styling

Body Styling je účinné skupinové cvičenie v rytme motivačnej workoutovej hudby. Každá hodina sa skladá z efektívnych cvikov s vlastnou váhou, ktoré vás naučí tréner. Nemusíte sa báť ťažkých činiek ani komplikovaných strojov. Lekciu Body Styling zvládnu začiatočníci, ale zapotia sa aj pokročilí. 

Body Styling je ideálny kurz pre ľudí, ktorí majú radi fitness, ale cvičenie v posilňovni im nevonia. Dôvodov môže byť mnoho – preplnené fitness centrá, nedostatočné vedomosti o technike cvikov, či predražené tréningy s osobným trénerom. Body Styling vám ponúka benefity klasického posilňovania v inom štýle. Budete mať možnosť formovať postavu, budovať svalstvo a pracovať na svojej kondícii a sile. Ako určite viete, práve silový tréning je zároveň kľúčom k spaľovaniu a zhadzovaniu hmotnosti.

Vďaka pravidelnému pohybu a fyzickej aktivite získate aj nasledujúce benefity, ako:

  • kontrolu nad vlastnou hmotnosťou
  • lepší zdravotný stav
  • ochranu pred poruchami kardiovaskulárneho systému
  • lepšiu náladu
  • menší stres
  • viac vitality a energie
  • kvalitnejší spánok
  • sexuálny apetít

Vysnívaná postava je už len bonusom k spomínaných výhodám kurzu Body Styling. Príďte sa o nich presvedčiť na vlastnej koži. Tešíme sa na vás v tanečnej škole UNIDC.


total-body-workout


×