Začiatok nových kurzov je od 18. 2. 2019. Prihlasovanie bude spustené 7. 1. 2019.

Tango Argentino

kde: Žilina

vhodné pre: začiatočníci aj pokročilí, ženy aj muži, páry aj jednotlivci

čo je to: Asi neexistuje zmyselnejší a vášnivejší tanec, ako tango argentino. Tento tanec sa zrodil v Buenos Aires v Argentíne. Začiatkom 20. Storočia slúžil argentínskym prostitútkam, ktoré ho využívali v úsilí prilákať mužov do nevestincov. V súčasnej podobe ho poznáme ako párový spoločenský tanec. Argentínske tango je charakteristické tanečnou improvizáciou založenou na vzájomnej komunikácii medzi partnermi, pričom pár udržiava tesný telesný kontakt.

čo potrebuješ: bežné denné oblečenie
odporúčané oblečenie: dámy: sukňa a tričko alebo šaty
páni: nohavice, tričko alebo košeľa, tanečné topánky alebo spoločenská obuv

prečo tango argentino: Argentínske tango spája ľudí cez emócie. Samotný tanec prináša pocit uspokojenia, príjemného uvoľnenia a pocitu energie. Na hodinách tanga zabudneš na okolitý svet a vychutnáš si tanec v celej kráse.

Zatancujte si u nás na tanečnom kurze Tango Argentino! V ponuke je aj >>Zumba<<, >>Joga<< alebo >>Total Body Work<< a iné zaujímavé tanečné kurzy a cvičenia.

Tanečná škola University Dance Center pôsobí v 8 mestách na Slovensku, v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade a v Prešove. >>Viac o nás<<