O nás

Tanečná škola University dance center vznikla v roku 2012 ako projekt študentskej organizácie StudentsWay OZ. Prvé hodiny prebiehali na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave vďaka čomu sa slovíčko „university“ dostalo aj do samotného názvu projektu. Neznamená to však, že naša škola je len pre vysokoškolákov. Dvere majú otvorené všetci, ktorí majú chuť dať si do tela a poriadne sa vyblázniť. Vďaka veľkému záujmu o pohybové a tanečné kurzy, sa naša škola University dance center rozšírila na celé Slovensko a v súčasnosti má pokrytie v 7 mestách.

Kde nás nájdete?

Prečo UNIDC?

• až 12 rôznych tanečných a pohybových štýlov
  • garantovaná vysoká kvalita
  • začiatočníci aj pokročilí
  • bezkonkurenčná cena
  • aj pre neštudentov

Tanec nie je len latino a hip-hop! Z našej ponuky si zaručene vyberieš to pravé. Prinášame ti až 12 tanečných štýlov od sexy argentínskeho tanga, cez harmonickú jógu až po popové choreografie a là MTV.Pridať sa k nám môže každý – skúsený tanečník aj úplný začiatočník. Vďaka tímu skúsených lektorov si pohyb zamiluje aj to najväčšie tanečné drevo. Kurzy prebiehajú vo večerných hodinách v priestoroch škôl a vychutnáš si ich za symbolickú cenu. Ak sa ti tanečné hodiny nebudú páčiť, do 7 dní od zakúpenia permanentky ti peniaze bez problémov vrátime. Príď si vyskúšať prvú hodinu aj Ty!