Začiatok nových kurzov je od 18. 2. 2019. Prihlasovanie bude spustené 7. 1. 2019.

Ľudový tanec

kde: Bratislava, Banská Bystrica, Trnava, Prešov, Košice, Žilina, Nitra, Poprad

vhodné pre: začiatočníci aj pokročilí, ženy aj muži, páry aj jednotlivci

čo je to: Hrdo môžeme povedať, že slovenský ľudový tanec patrí medzi tie najkrajšie tance, ktoré majú neopakovateľné čaro a tradíciu. Je to náš slovenský poklad, ktorý nám zanechali naši rodičia, starí rodičia, prarodičia ... Nezaobíde sa bez neho ani jedna svadba, ľudová zábava, veselica alebo len malá nevinná oslava. Tanečné kurzy Ľudového tanca Vám prinesú možnosť spoznať množstvo jedinečných a originálnych krokov , ktoré zvládnete aj bez predchádzajúcich tanečných zručností. Temperament, rytmika, estetika ľudovej polky, čardášu, ladných a provokujúcich cigánskych tanečných pohybov vám zaručí mráz na chrbte a spokojnosť z driny na parkete.

čo potrebuješ: bežné denné oblečenie

prečo ľudový tanec: Lebo ho budete potrebovať všade kde sa tancuje :-) Staňte sa tanečným levom na svadbách, plesoch, ľudových zábavách ši folklórnych slávnostiach.

Video z ľudového tanca v University Dance Center už čoskoro!

Zatancujte si u nás na tanečnom kurze ľudových tancov! V ponuke je aj >>Latino Lady Style<<, >>Joga<<, >>Salsa<< alebo >>Total Body Work<< a iné zaujímavé tanečné kurzy a cvičenia.

Tanečná škola University Dance Center pôsobí v 8 mestách na Slovensku, v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade a v Prešove. >>Viac o nás<<