Začiatok nových kurzov je od 18. 2. 2019. Prihlasovanie bude spustené 7. 1. 2019.

Joga

kde: Bratislava, Trnava, Banská Bystrica, Prešov, Nitra

vhodné pre: začiatočníci aj pokročilí, muži aj ženy

čo je to: Joga pochádza zo starovekej Indie a je dôležitou súčasťou kultúry východného sveta. U nás sa pod pojmom joga rozumie harmonické cvičenie, ktoré spája intenzívnufyzickú aktivitu so psychickým uvoľnením. Hodina jogy pozostáva z pozícií – asán, ktoré sa pravidelne opakujú. Veľmi dôležitou časťou cvičenia je práca s dychom. Počas jógy cvičíme s váhou vlastného tela.

prečo joga: Cvičenie pôsobí na prvý pohľad jednoducho, stačí však 1 hodina a názor na ňu zmení aj jej najväčší odporca. Vďaka joge objavíš na svojom tele svaly o ktorých si ani netušil, že existujú!Pravidelná joga ti spevní postavu, zväčší flexibilitu kĺbov a ohybnosť celého tela. Okrem toho znižuje stres a prispieva k zdravému sebavedomiu a celkovej rovnováhe človeka. Mimoriadne vhodná je pre športovcov ako doplnok ku klasickému tréningu a taktiež pre ľudí s problémami s chrbticou.

čo potrebuješ:
- pohodlné oblečenie a jogamatku
- cvičí sa naboso

Príď objaviť harmóniu tela aj duše do University dance center!

Video z Jogy v University Dance Center už čoskoro!

Zacvičte si u nás na kurze Jogy! V ponuke je aj >>Zumba<<, >>Ľudovky<<, >>Salsa<< alebo >>Total Body Work<< a iné zaujímavé tanečné kurzy a cvičenia.

Tanečná škola University Dance Center pôsobí v 8 mestách na Slovensku, v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade a v Prešove. >>Viac o nás<<