Začiatok nových kurzov je od 18. 2. 2019. Prihlasovanie bude spustené 7. 1. 2019.

Hip-Hop Dance

kde: Bratislava

vhodné pre: začiatočníci aj pokročilí, muži aj ženy

čo je to: Hip-Hop Dance ako subkultúra vznikol v New Yorku (USA) v 70. rokoch 20. storočia. Počas rokov sa vyvinul do svojej dnešnej podoby. Hip-Hop alebo Street dance zahŕňa všetky pouličné tance. Medzi tanečné techniky a štýly, ktoré možno zaradiť patrí napríklad hip-hop social dance, new style, hype, funk styles, house dance a mnoho ďalších. Všetky tieto tance sú neoddeliteľne spojené s konkrétnou hudbou a životným štýlom.

Tanečníci sa pohybujú voľne a dokonca sa snažia vymýšľať a tvoriť svoj vlastný osobný štýl. Improvizácia je základom väčšiny pouličných tancov, aj keď aj tu nájdeme premyslené choreografické prvky, zmiešané práve s improvizáciou.

prečo hip-hop dance: vďaka Hip-hopu/Street dancu nájdeš sám seba, svoje prednosti a naučíš sa to prejaviť aj navonok. Pochopíš zmysel tejto kultúry a využiješ to aj v bežnom živote, nie len v tom študentskom :) Dôjdi nájsť sám seba v tanci, ktorý nemá hraníc.

čo potrebuješ:
- tričko, tepláky alebo legíny, tenisky (proste niečo pohodlné na trénovanie)

Video z Hip-Hop Dance v University Dance Center už čoskoro!

Zacvičte si u nás na kurze Hip-Hop Dancu! V ponuke je aj >>Zumba<<, >>Ľudovky<<, >>Salsa<< alebo >>Total Body Work<< a iné zaujímavé tanečné kurzy a cvičenia.

Tanečná škola University Dance Center pôsobí v 8 mestách na Slovensku, v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade a v Prešove. >>Viac o nás<<