Začiatok nových kurzov je od 18. 2. 2019. Prihlasovanie bude spustené 7. 1. 2019.

Dance Aerobic

kde: Prešov

vhodné pre: začiatočníci aj pokročilí, ženy aj muži, páry aj jednotlivci

čo je to: Dance aerobic je zábavná forma klasického aerobiku. Vychádza zo základných krokov aerobiku. Je obohatená o tanečné prvky, tie do zostavy vnášajú zložitejšiu choreografiu. Cvičí sa na tanečnú hudbu, najčastejšie na latinskoamerickú hudbu.
Hodina dance aerobicu má rovnakú štruktúru ako ostatné formy aerobiku. Začiatok hodiny je určený na zahriatie a natiahnutie svalov. Nasleduje najdôležitejšia časť hodiny, ktorá trvá väčšinou najdlhšie. Jedná sa o nácvik choreografie, ktorá má taneční ráz. Behom jednej lekcie sa môžu cvičiť až tri rôzne choreografie.

čo potrebuješ: športovú obuv, športové oblečenie, uterák

prečo dance aerobic: je to aeróbne cvičenie so silovými prvkami. Cvičenci pracujú hlavne dolnými končatinami, ale i rukami. Tím dochádza k cielenému posilňovaniu problematických partií spodnej časti tela. Hlavne stehien, hamstringov a lýtok. Dochádza tak ku komplexnému zaťaženiu svalstva dolných končatín.

Zatancujte a zacvičte si u nás na tanečnom kurze Dance Aerobicu! V ponuke je aj >>Zumba<<, >>Joga<<, >>Ľudovky<< alebo >>Total Body Work<< a iné zaujímavé tanečné kurzy a cvičenia.

Tanečná škola University Dance Center pôsobí v 8 mestách na Slovensku, v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade a v Prešove. >>Viac o nás<<