Zumba & Latino dovolenka 2018

University Dance Center Vás srdečne pozýva na jedinečnú ZUMBA & LATINO dovolenku!
Výborné referencie a skvelá cena! Prihlasovanie je už spustené a prihlásiť sa môže ktokoľvek vo veku od 18 rokov!
Toto leto sme si pre Vás pripravili dva turnusy v dvoch rôznych destináciách. Pozrite si našu ponuku.

Na Zumba & Latino dovolenke s University Dance Center Vás čaká nezabudnuteľných 10 dní plných zábavy, relaxu a zážitkov. O bohatý program sa postarajú ranné cvičenia Zumby, večerné Latino lekcie, vodné športy a spoločné akcie rôzneho druhu:  diskotéky,  výlety na priľahlé ostrovy,  brázdenie pobrežia na motorkách, rafting na divokej vode a veľa iných. Skrátka, treba to zažiť!

POZRITE SI GALÉRIU Z NAŠICH PREDOŠLÝCH DOVOLENIEK.

Hlavní partneri:

anwell
exisport

Partneri:

slnečné okuliare
akcie na mlynoch
esn
militrans.sk
brigada.sk

© 2012 - 2016 University Dance Center - Všetky práva vyhradené. Publikovať, kopírovať a rozširovať akúkoľvek časť stránok je povolené výhradne so súhlasom autora.