Zumba & Latino dovolenka 2015 s University Dance Center

University  Dance Center Vás srdečne pozýva na nezabudnuteľnú
ZUMBA & LATINO párty dovolenku! TALIANSKO – GROTTAMMARE alebo CHORVÁTSKO – MAKARSKÁ RIVIÉRA – výborné referencie, hlavná letná sezóna, fantastická cena! Prihlasovanie stále možné a prihlásiť sa môže hocikto vo veku od 18 rokov!
Pozrite si, ako sme sa mali minulé leto.

1200x450 event

>> TALIANSKO  –  GROTTAMMARE

Užite si nezabudnuteľnú dovolenku s priateľmi a spolužiakmi v stredisku GROTTAMMARE – Palmovej riviéry stredného Talianska. 10 dňový zájazd – 8 dní pobytu. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku ešte dnes.

Taliansko

Termín: 29. 6. 2015 – 8. 7. 2015
Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta: Prešov-12:00, Levoča: 13:00, Žilina-15:30, Bratislava-18:30
Cena: 285 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
– 7 x ubytovanie v penzióne MIRAMARE** v 2, 3 alebo 4 lôžkových apartmánoch
– 7 x polpenzia – raňajky a večere (slovenská kuchyňa)
– doprava luxusným klimatizovaným párty autobusom
– ranné hodiny Zumby, večerné hodiny Latina a Salsy
– zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
– dovolenkový darček od University Dance Center
– služby delegáta
– skvelá zábava 🙂

Cena nezahŕňa:
– komplexné cestovné poistenie – 17 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Záloha – 120 € po prihlásení, následný doplatok zvyšnej sumy.
Pozor, prihlasovanie možné do naplnenia kapacity!
Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúcich dvoch pracovných dní zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie zálohy 120 eur. Po uhradení zálohy vám emailom zašleme výzvu k uhradeniu zvyšnej sumy. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

Pozrite si fotogalériu z minuloročnej Zumba & Latino dovolenky s University Dance Center na Makarskej.

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

ITALIA

INFORMÁCIE O STREDISKU

Turistické stredisko GROTTAMMARE je súčasťou jedinečného kúta Talianska – Palmovej riviéry. Široké piesčité pláže sú lemované promenádou so stovkami paliem, oleandrov, luxusných víl a hotelov, odkiaľ sa môžete zatúlať do centra s reštauráciami, obchodmi, či tržnicou. Príjemnú atmosféru dotvára scenéria starobylého centra s hradom, kostolom v románskom štýle a terasou s výhľadom na mesto, cez ktoré prechádza 43. rovnobežka, ako aj na okolitú krajinu nasýtenú vôňou ihličnanov, olív a pomarančov. Perla Adriatiku, ako domáci nazývajú toto miesto, spája v sebe potešenie z histórie, umenia, kultúry a dobrého jedla s čistým morom ohodnoteným „modrou vlajkou EÚ“ a romantickými nocami plnými zábavy.

taliansko 2

UBYTOVANIE

Penzión MIRAMARE** je situovaný vo vyššie položenej panoramatickej časti strediska, blízko starého centra, cca 650m od mora. Prízemie penziónu tvorí vstupná terasa s posedením pod slnečníkmi, hala s televízorom a jedálňou, kde sa podáva strava. Ubytovanie je rozložené na troch poschodiach. Všetky 2, 3 a 4 lôžkové izby sú štandardne vybavené účelným nábytkom a posteľnou bielizňou, vlastným sociálnym zariadením so sprchou. Väčšina z nich má balkón, niektoré sú s výhľadom na more.

Taliansko penzion

Taliansko ubytovanie

STRAVOVANIE

Polpenzia pozostávajúca z raňajok a večerí. Večere sú servírované formou výberu z dvoch jedál so šalátom, dezertom, ovocím alebo nápojom. K dispozícii je priamo v penzióne reštaurácia s možnosťou zakúpenia nápojov i jedál. Dokonca sa tu čapuje aj Šariš 10-tka 🙂

Taliansko restauracia

PLÁŽ

Upravovaná, lemovaná vlnolamami, široká, piesočná, s miernym vstupom do mora, ocenená „modrou vlajkou EÚ” za čistotu.

Taliansko plaz

ŠPORT A ZÁBAVA

Lekcie Zumby každé ráno a večerné hodiny Salsy a Latina od University Dance Center v cene zájazdu. Letovisko ponúka tiež tenisové kurty, futbalové a bowlingové ihriská /za poplatok/, dráhu pre kolieskových korčuliarov i klasickú ponuku vodných športov. Milovníci prechádzok ocenia okrem pobrežnej promenády aj dve vychádzkové trasy: jednak „romantickú” – popri olivovníkových a pomarančovníkových sadoch k renesančnému hradu, a jednak „historickú, po stopách Sixta V.” – tá vás prevedie mestskými kostolmi cez námestie s vyhliadkou až k rodisku stredovekého pápeža. Taktiež je tu možnosť spoločných jednodňových výletov do miest: Rím, Loreto, Ascoli Piceno, Offida, Gran Sasso, Norcia

Taliansko vyhlad z balkona

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0944 123 943

Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a prihláste sa ešte dnes. Tešíme sa na našu spoločnú dovolenku. Tím UNIDC.

 

>> CHORVATSKO  – MAKARSKÁ

Užite si nezabudnuteľnú dovolenku s priateľmi a spolužiakmi na rušnej a krásnej Makarskej riviére v Chorvátsku.  10 dňový zájazd – 8 dní pobytu. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku ešte dnes.

makarska plaz

Termín: 14. 8. 2015 – 23. 8. 2015
Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta: Prešov-13:30, Žilina-16:45, Bratislava-19:45
Príchod späť: Bratislava-8:00, Žilina-11:00, Prešov-14:00
Cena: 299 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
– 7 x ubytovanie v apartmánových domoch Mikrut alebo Rudelj v 2, 3 alebo 4 lôžkových apartmánoch
– 7 x polpenzia – raňajky a večere (slovenská kuchyňa)
– doprava luxusným klimatizovaným párty autobusom
– ranné hodiny Zumby, večerné hodiny Latina a Salsy
– dovolenkový darček od University Dance Center
– dalmatínska večera s plodmi mora v posledný večer pobytu
– University Dance Center diskotéky v tanečnom klube na pláži
– zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
– služby delegáta
– skvelá zábava 🙂

Cena nezahŕňa:
– pobytová taxa – 12 € / osoba nad 18 r.  (povinný príplatok)
– komplexné cestovné poistenie – 17 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Záloha – 150 € po prihlásení, následný doplatok zvyšnej sumy do 30. júna. Pozor, prihlasovanie možné do naplnenia kapacity!
Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúceho pracovného dňa zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie zálohy 150 eur. Po uhradení zálohy vám emailom zašleme výzvu k uhradeniu zvyšnej sumy do 30. 6. 2015. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

Pozri si foto z minuloročnej Zumba & Latino dovolenky s University Dance Center na Makarskej.

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Makarska Zumba

INFORMÁCIE O STREDISKU

Makarska, srdce Makarskej riviéry, mnohými považovaná i za turistické centrum celej Dalmácie. Historické jadro, postavené v benátskom slohu s úzkymi uličkami, reštauráciami a obchodmi sa rozkladá pozdĺž pobrežnej promenády lemovanej palmami. Tyrkysové more, nezabudnuteľná atmosféra, široká ponuka zábavy, diskoték,  ale i miest ako stvorených pre odpočinok lákajú návštevníkov všetkých vekových kategórií a vytvárajú z tohto letoviska miesto, ktoré splní všetky očakávania.

Maraska stredisko

makarska plaz 2

UBYTOVANIE

Apartmány Mikrut a Rudelj sa nachádzajú v pokojnej ulici, obklopenej zeleňou hneď vedľa seba. Apartmány poskytujú ubytovanie v príjemne zariadených 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou, WC. Väčšina izieb má k dispozícií balkón alebo terasu. Niektoré sú vybavené kuchynským kútom, klimatizáciou a  TV.

Vila Rudelj

izby

STRAVOVANIE

Polpenzia vo forme raňajok a večerí je podávaná priamo v apartmáne Mikrut. Dokonca sa tu čapuje aj Šaris 10-tka 🙂 Stravovacie služby začínajú v deň príchodu večerou a končia v deň odchodu raňajkami.

makarska_plaz

ŠPORT A ZÁBAVA

ZUMBA každé ráno, večerné hodiny Salsy a Latina. Stredisko taktiež ponúka širokú paletu zábavy v miestnych reštauráciách, kaviarňach so živou hudbou alebo na diskotékach. Leto v Makarskej je známe i množstvom kultúrnych podujatí a rušným večerným životom. University Dance Center organizuje pre vás večerné tanečné diskotéky v najväčšom disko klube na Makarskej priamo na pláži. Tiež máte možnosť užiť si širokú ponuku vodných športov ako parasailng, jazdu na vodných skútroch alebo banánoch, výlet na lodi na ostrovy Hvar a Brač za zvýhodnené ceny. University Dance Center organizuje aj celodenný splav divokej rieky CETINA na raftoch, ktorý poteší všetkých prívržencov adrenalínu.

makarska_foto

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0944 123 943

Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a prihláste sa ešte dnes. Tešíme sa na našu spoločnú dovolenku. Tím UNIDC.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavní partneri:

anwell
exisport

Partneri:

slnečné okuliare
akcie na mlynoch
esn
militrans.sk
brigada.sk

© 2012 - 2016 University Dance Center - Všetky práva vyhradené. Publikovať, kopírovať a rozširovať akúkoľvek časť stránok je povolené výhradne so súhlasom autora.