Zumba & Latino dovolenka 2017

University  Dance Center Vás srdečne pozýva na skvelú ZUMBA & LATINO dovolenku! CHORVÁTSKO – MAKARSKÁ RIVIÉRA – výborné referencie a fantastická cena! Prihlasovanie je už spustené  a prihlásiť sa môže hocikto vo veku od 18 rokov!
Pozrite si, ako sme sa mali minulé leto 2016.

cover_2

Užite si nezabudnuteľnú letnú dovolenku s priateľmi a spolužiakmi na rušnej a krásnej Makarskej riviére v Chorvátsku.  10 dňový zájazd – 8 dní pobytu. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku ešte dnes.
Pozor! Ak ste pracujúci, tak v danom termíne vám stačí si vziať 3 dni dovolenky, keďže v termíne sú dva víkendy a dva štátne sviatky!

Termín: 25. 8. 2017 – 3. 9. 2017
Prihlasovanie možné do: 15. 5. 2017

Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta 25.8. :
Prešov – 15:00 – parkovisko pri HM Tesco, za benzínovou pumpou,
Žilina – 18:00 – parkovisko pri HM Tesco,
Bratislava – 20:30 – ČS OMV pri Auparku

Príchod späť 3.9. : Bratislava-8:00, Žilina-11:00, Prešov-14:00 (časy príchodu sú iba orientačné)
Cena: 299 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
- 7 x ubytovanie v apartmánových domoch Mikrut** alebo Rudelj** v 2, 3 alebo 4 lôžkových izbách
- 7 x polpenzia – raňajky a večere (slovenská kuchyňa)
- doprava luxusným klimatizovaným autobusom
- ranné hodiny Zumby, večerné hodiny Latina a Salsy
- dovolenkový darček od University Dance Center
- zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
- služby delegáta
- skvelá zábava :-)

Cena nezahŕňa:
- pobytová taxa – 12 € / osoba nad 18 r.  (povinný príplatok)
- komplexné cestovné poistenie – 17 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Záloha – 100 € po prihlásení, následný doplatok zvyšnej sumy do 30. júna 2017. Pozor, prihlasovanie možné do 15. 5. 2017!
Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúceho pracovného dňa zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie zálohy 100 eur. Po uhradení zálohy vám emailom zašleme výzvu k uhradeniu zvyšnej sumy do 30. 6. 2017. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

Pozrite si foto z minuloročných Zumba & Latino dovoleniek s University Dance Center.

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<
PRIHLASOVANIE MOŽNÉ DO 15. 5. 2017

makarska plaz 2

INFORMÁCIE O STREDISKU

Makarska, srdce Makarskej riviéry, mnohými považovaná i za turistické centrum celej Dalmácie. Historické jadro, postavené v benátskom slohu s úzkymi uličkami, reštauráciami a obchodmi sa rozkladá pozdĺž pobrežnej promenády lemovanej palmami. Tyrkysové more, nezabudnuteľná atmosféra, široká ponuka zábavy, diskoték,  ale i miest ako stvorených pre odpočinok lákajú návštevníkov všetkých vekových kategórií a vytvárajú z tohto letoviska miesto, ktoré splní všetky očakávania.

Maraska stredisko

UBYTOVANIE

Apartmány Mikrut a Rudelj sa nachádzajú v pokojnej ulici, obklopenej zeleňou hneď vedľa seba. Apartmány poskytujú ubytovanie v príjemne zariadených 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou, WC. Väčšina izieb má k dispozícií balkón alebo terasu. Niektoré sú vybavené kuchynským kútom, klimatizáciou a  TV.

Apartmány MikrutizbyVila Rudeljubytovanie 1Ubytovanie 2ubytovanie 3Ubytovanie 5ubytovanie 6ubytovanie 7ubytovanie 8ubytovanie 9ubytovanie 10

STRAVOVANIE

Polpenzia vo forme raňajok a večerí je podávaná priamo v apartmánovom dome Mikrut. Stravovacie služby začínajú v deň príchodu večerou a končia v deň odchodu raňajkami.

ŠPORT A ZÁBAVA

ZUMBA každé ráno, večerné hodiny Salsy a Latina. Stredisko taktiež ponúka širokú paletu zábavy v miestnych reštauráciách, kaviarňach so živou hudbou alebo na diskotékach. Leto v Makarskej je známe i množstvom kultúrnych podujatí a rušným večerným životom. Tiež máte možnosť užiť si širokú ponuku vodných športov ako parasailing, jazdu na vodných skútroch alebo banánoch, výlet na lodi na ostrovy Hvar a Brač za zvýhodnené ceny. University Dance Center organizuje aj celodenný splav divokej rieky CETINA na raftoch, ktorý poteší všetkých prívržencov adrenalínu.

makarska_foto

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0911 584 534

Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a prihláste sa ešte dnes. Tešíme sa na našu spoločnú dovolenku. Tím UNIDC.

realizacny tim

Hlavní partneri:

anwell
exisport

Partneri:

slnečné okuliare
akcie na mlynoch
esn
militrans.sk
brigada.sk

© 2012 - 2016 University Dance Center - Všetky práva vyhradené. Publikovať, kopírovať a rozširovať akúkoľvek časť stránok je povolené výhradne so súhlasom autora.