Zumba & Latino dovolenka 2017

University  Dance Center Vás srdečne pozýva na skvelú ZUMBA & LATINO dovolenku! CHORVÁTSKO – MAKARSKÁ RIVIÉRA – výborné referencie a fantastická cena! Prihlasovanie je už spustené  a prihlásiť sa môže hocikto vo veku od 18 rokov!
Pozrite si, ako sme sa mali minulé leto 2016.

cover_2

Užite si nezabudnuteľnú letnú dovolenku s priateľmi a spolužiakmi na rušnej a krásnej Makarskej riviére v Chorvátsku.  10 dňový zájazd – 8 dní pobytu. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku ešte dnes.
Pozor! Ak ste pracujúci, tak v danom termíne vám stačí si vziať 3 dni dovolenky, keďže v termíne sú dva víkendy a dva štátne sviatky!

Termín: 25. 8. 2017 – 3. 9. 2017
Prihlasovanie možné do: 15. 5. 2017

Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta 25.8. :
Prešov – 15:00 – parkovisko pri HM Tesco, za benzínovou pumpou,
Žilina – 18:00 – parkovisko pri HM Tesco,
Bratislava – 20:30 – ČS OMV pri Auparku

Príchod späť 3.9. : Bratislava-8:00, Žilina-11:00, Prešov-14:00 (časy príchodu sú iba orientačné)
Cena: 299 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
- 7 x ubytovanie v apartmánových domoch Mikrut** alebo Rudelj** v 2, 3 alebo 4 lôžkových izbách
- 7 x polpenzia – raňajky a večere (slovenská kuchyňa)
- doprava luxusným klimatizovaným autobusom
- ranné hodiny Zumby, večerné hodiny Latina a Salsy
- dovolenkový darček od University Dance Center
- zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
- služby delegáta
- skvelá zábava :-)

Cena nezahŕňa:
- pobytová taxa – 12 € / osoba nad 18 r.  (povinný príplatok)
- komplexné cestovné poistenie – 17 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Záloha – 100 € po prihlásení, následný doplatok zvyšnej sumy do 30. júna 2017. Pozor, prihlasovanie možné do 15. 5. 2017!
Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúceho pracovného dňa zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie zálohy 100 eur. Po uhradení zálohy vám emailom zašleme výzvu k uhradeniu zvyšnej sumy do 30. 6. 2017. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

Pozrite si foto z minuloročných Zumba & Latino dovoleniek s University Dance Center.

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<
PRIHLASOVANIE MOŽNÉ DO 15. 5. 2017

makarska plaz 2

INFORMÁCIE O STREDISKU

Makarska, srdce Makarskej riviéry, mnohými považovaná i za turistické centrum celej Dalmácie. Historické jadro, postavené v benátskom slohu s úzkymi uličkami, reštauráciami a obchodmi sa rozkladá pozdĺž pobrežnej promenády lemovanej palmami. Tyrkysové more, nezabudnuteľná atmosféra, široká ponuka zábavy, diskoték,  ale i miest ako stvorených pre odpočinok lákajú návštevníkov všetkých vekových kategórií a vytvárajú z tohto letoviska miesto, ktoré splní všetky očakávania.

Maraska stredisko

UBYTOVANIE

Apartmány Mikrut a Rudelj sa nachádzajú v pokojnej ulici, obklopenej zeleňou hneď vedľa seba. Apartmány poskytujú ubytovanie v príjemne zariadených 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou, WC. Väčšina izieb má k dispozícií balkón alebo terasu. Niektoré sú vybavené kuchynským kútom, klimatizáciou a  TV.

Apartmány MikrutizbyVila Rudeljubytovanie 1Ubytovanie 2ubytovanie 3Ubytovanie 5ubytovanie 6ubytovanie 7ubytovanie 8ubytovanie 9ubytovanie 10

STRAVOVANIE

Polpenzia vo forme raňajok a večerí je podávaná priamo v apartmánovom dome Mikrut. Stravovacie služby začínajú v deň príchodu večerou a končia v deň odchodu raňajkami.

ŠPORT A ZÁBAVA

ZUMBA každé ráno, večerné hodiny Salsy a Latina. Stredisko taktiež ponúka širokú paletu zábavy v miestnych reštauráciách, kaviarňach so živou hudbou alebo na diskotékach. Leto v Makarskej je známe i množstvom kultúrnych podujatí a rušným večerným životom. Tiež máte možnosť užiť si širokú ponuku vodných športov ako parasailing, jazdu na vodných skútroch alebo banánoch, výlet na lodi na ostrovy Hvar a Brač za zvýhodnené ceny. University Dance Center organizuje aj celodenný splav divokej rieky CETINA na raftoch, ktorý poteší všetkých prívržencov adrenalínu.

makarska_foto

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0911 584 534

Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a prihláste sa ešte dnes. Tešíme sa na našu spoločnú dovolenku. Tím UNIDC.

realizacny tim

Prihlasovanie na kurzy je spustené

801x250_fb_cover_2017

Z University Dance Center prajeme šťastný nový rok 2017 :) Dúfame, že ste si cez sviatky poriadne oddýchli, načerpali veľa nových síl do práce, ale aj školy a s úsmevom a novými cieľmi vstúpili do nového roka. My sme cez sviatky nezaháľali a poctivo sme sa pripravovali na kurzy v novom roku. Tento rok je ponuka naozaj široká. Aké sú novinky?

Otvorenie tanečnej školy v Nitre

Najväčšou novinkou je otvorenie ďalšej tanečnej školy na Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, na čo sme veľmi hrdý. V tomto meste sme v minulosti pôsobili, avšak pre problémy s priestormi, sme sa s Nitrou museli na chvíľu rozlúčiť :( My sa ale nevzdávame a sme späť! Rozvrhy pre Nitru budú zverejnené v priebehu tohto týždňa.

Tanečná a pohybová škola v Bratislave

V Bratislave je ponuka naozaj široká. Štandardne sme do ponuky zaradili veľmi obľúbený kurz spoločenských tancov pre začiatočníkov a naväzujúci kurz pre pokročilých, určený pre tanečníkov, ktorí už naše kurzy navštevovali. Z tanečných kurzov v ponuke taktiež nájdete Latino Lady Style, Salsu, Reggaeton, Hip-Hop, Ľudovky, Latino a novinku Lady style. Taktiež si môžete vybrať z pohybových kurzov – Joga, Total Body Work a Workout Dance.

Tanečná a pohybová škola v Košiciach

Kurzy v Košiciach otvárame štandardne na troch miestach - v CAM CLUBe na Medickej, pri internátoch Jedlíková a v tanečnej sále T-klubu na ulici Ferka Urbánka. Prihlásiť sa môžete na tanečné kurzy STANDARD & LATINO (začiatočníci, pokročilí), ĽUDOVKY, SALSA & LATINO, REGGAETON. V ponuke pohybových kurzov nájdete ZUMBU a obľúbenú JOGU.

Tanečná a pohybová škola v Prešove

Na Prešovskej univerzite otvárame 6 rôznych kurzov. Kurz Reggaetonu sme nahradili kurzom Latino Lady Style, na ktorom okrem samotného Reggaetonu budeme tancovať aj iné Latino štýly v čisto dámskych tanečných figúrach s našou lektorkou Barborou. Stálicou v našej ponuke je samozrejme JOGA s našou dvornou lektorkou Zuzkou. Taktiež si môžete vybrať z obľúbených tanečných kurzov STANDARD & LATINO, SALSA & LATINO, a ĽUDOVKY a zašportovať a zároveň zatancovať si môžete na lekciách Zumby s Miškou.

Tanečná a pohybová škola v Žiline

Na Žilinskej univerzite nájdete v ponuke minuloročnú novinku – kurz Swingu, ktorý mal veľký úspech. V ponuke ďalej nájdete kurzy Ľudoviek, STANDARD & LATINO a obľúbený kurz, ktorý máme otvorený len v Žiline – Tango argentino.

Tanečná a pohybová škola v Trnave

V Trnave je ponuka naozaj široká. Z tanečných kurzov si môžete vybrať z kurzov Reggaeton, Salsa párová, Latino Lady Style, Standard & Latino. Ponuka pohybových kurzov zahŕňa Total Body Work, Jogu a Ashtanga Jogu, ktorá patrí medzi fyzicky najnáročnejšie formy Jogy.

Tanečná a pohybová škola v Banskej Bystrici

V Banskej Bystrici sa na teba teší naša dlhoročná lektorka Aďka, ktorá povedie kurzy LATINO LADY STYLE, ZUMBA, STANDARD & LATINO.  ĽUDOVKY majú na starosti lektori z Univerzitného folklórneho súboru Mladosť, čo je zárukou vysokej kvality.  Na Dance halle sa stretneš s našou usmievavou Cucou a Jogu má na starosti Ivana, ktorá sa tomtuto cvičeniu venuje viac ako 20 rokov.

Registrovať sa môžeš na tejto stránke. Tešíme sa na teba!

Darčeková poukážka na kurzy University Dance Center

darcekova-2

University Dance Center ti aj tento rok ponúka možnosť darovať darčekovú poukážku na tanečné a pohybové kurzy svojim blízkym. Prekvap svoju partnerku/partnera spoločným kurzom pre páry alebo jej daruj fitness či relaxačný kurz podľa vlastného výberu. Pre tých najaktívnejších tu máme VIP permanentku, vďaka ktorej si môžeš užívať všetky kurzy počas celého semestra neobmedzene. Naše kurzy začínajú na celom Slovensku 20.2.2017!

Ako na to?
Vyplň objednávkový formulár >> zaplať faktúru, ktorá ti príde na email >> VYTLAČ DARČEKOVÚ POUKÁŽKU >> PODARUJ ;)

Tak neváhaj a zaobstaraj si svoj darček ešte dnes.

Objednať darčekovú poukážku

Podmienky predaja:
- Všetky darčekové poukážky sa vzťahujú na kurzy prebiehajúce v letnom semestri 2016/2017.
- Zoznam aktuálnych kurzov a ich popis nájdeš na našej stránke www.unidc.sk
- Darčeková poukážka môže byť určená pre stredoškolákov, vysokoškolákov, ako aj verejnosť

Ceny

Cena jedného kurzu 11 lekcií: 26 eur študent / 36 eur neštudent.

Cena VIP permanentky platnej 11 týždňov: 39 eur študent / 49 eur neštudent.

V prípade otázok nás kontaktuj mailom na unidc@unidc.sk (do predmetu prosím uveď “darcekova poukazka”)

Ako nepokaziť prvé rande? Poradíme ti! (video)

Aj tento rok sme rozmýšlali, aké prekvapenie si pre Vás na začiatok semestra pripravíme. Keďže sme si minuloročnú spoluprácu s Lukášom Latinákom nevedeli vynachváliť a mala veľký úspech, rozhodli sme sa ho osloviť znova. Lukáš si opäť našiel čas a tento krát si zahral úlohu barmana, ktorá mu sadla ako uliata. Natáčanie bolo ako inak super a plné smiechu. Výsledok našej práce je video, ktoré je určené pre Vás ako privítanie nového školského roka.

Pamätajte, že okrem učenia sa treba aj hýbať, baviť, tancovať a užívať si život naplno!

Dosť bolo rečí. Pozrite si video! :)

video_aktuaity

Dovolenka za tanec? Zatancuj si a vyhraj tanečnú dovolenku v Chorvátsku.

Semester sa nám pomaly začína, naše kurzy sa prebúdzajú a my už myslíme aj na leto! Pre veľký úspech z minulých rokov, sme sa rozhodli zorganizovať ďalšiu tanečnú dovolenku v Chorvátsku. Prihlasovanie na dovolenku ešte nie je oficiálne spustené, avšak ty už môžeš vyhrať jedno miesto na túto super akciu. Pýtaš sa ako?

makarska_sutaz banner

Natoč video, s dĺžkou maximálne 30 sekúnd, kde si zatancuješ a pošli nám ho na náš Facebook. Vyhráva video s najväčším počtom „likes“ (avšak pozor, videa s podvodným zbieraním likeov vylúčime). Scenár a hudbu videa nechávame na teba. Neboj sa, 30 sekúnd je kopec času, skúšali sme to. Nie je dôležité kde si. Tancuj TU a TERAZ!

Súhrn podmienok súťaže Tancuj TU a TERAZ

- odoslanie videa v maximálnej dĺžke 30
- do správy nám pošli aj tvoje meno, adresu a telefónne číslo
- my ho pridáme na náš Facebook
- vyhráva video s najviac „likes“
- maximálne jeden výherca (aj keď vo videu tancujú dvaja)
- súťaž prebieha od 1. februára do 31. marca 2016

HLAVNÁ CENA
Tanečná Zumba & Latino dovolenka v Chorvátsku pre 1 osobu v termíne 26.8. – 4.9. 2016 (viac info tu).

Navyše za video, ktoré nám pošleš, automaticky získavaš ľubovoľnú permanentku na naše kurzy v letnom semestri za polovičnú cenu!

sutaz video unidc

Fantázií sa medze nekladú, buď kreatívny a získaj čo najviac hlasov. Všetky videa nájdeš na Facebooku University Dance Center. Nezabudni, čím skôr video nahráš, tým skôr zbieraš liky!

Ak by si mal problém s nahrávaním videa cez Facebook, pokojne video nahraj napr. na http://uloz.to/upload a pošli nám odkaz do Facebook správy.

Máš aj INSTAGRAM?
Postni video aj tam s hashtagom #tancujtuaterazUNIDC do svojho profilu. Video s najviac „srdiečkami“ získa dve VIP permanentky na zimný semester 2016/2017!

Štatút a pravidlá súťaže

Hľadáš originálny darček pre svoju priateľku/priateľa?

unidc_darcek2

University Dance Center ti aj tento rok ponúka možnosť darovať darčekovú poukážku svojim blízkym. Prekvap svoju partnerku/partnera spoločným kurzom pre páry alebo jej daruj fitness či relaxačný kurz podľa vlastného výberu. Pre tých najaktívnejších tu máme VIP permanentku, vďaka ktorej si môžeš užívať všetky kurzy počas celého semestra neobmedzene.

Ako na to?
Vyplň objednávkový formulár >> ZAPLAŤ FAKTÚRU >> VYTLAČ POSLANÚ DARČEKOVÚ POUKÁŽKU >> PODARUJ ;)

Tak neváhaj a zaobstaraj si svoj darček ešte dnes  >> tu <<

Podmienky predaja:
- Všetky darčekové poukážky sa vzťahujú na kurzy prebiehajúce v letnom semestri 2015/2016.
- Zoznam aktuálnych kurzov, ich ceny a popis nájdeš na našej stránke www.unidc.sk
- Darčeková poukážka môže byť určená pre stredoškolákov, vysokoškolákov ako aj verejnosť

V prípade otázok nás kontaktuj mailom na unidc@unidc.sk (do predmetu prosím uveď “darcekova poukazka”)

 

horver

Ako tancuje slovenský študent? INŠPIRUJ SA!

Počas leta sme dostali nápad urobiť jedno malé prekvapenie pre všetkých študentov z celého Slovenska, ktoré by vás  pobavilo a inšpirovalo zároveň. Chodili sme s GoPro kamerou od univerzity k univerzite a natáčali zábery tancujúcich študentov tak, aby bolo jasné o akú školu a profesiu ide. Projekt sa nám od začiatku veľmi páčil a neskutočne sme sa pri natáčaní nasmiali (premýšľame dokonca nad zverejnením zvyšných záberov, ktoré stoja za to) :D

NatacaniePrvý problém, ale nastal, keď sme nevedeli akoby vlastne malo video začať a skončiť :D Riešenie? Napíšeme Lukášovi Latinákovi či by nebol ochotný zahrať úlohu typického školníka a tajného parketového leva zároveň. A on súhlasil !! Bol ako vždy FANTASTICKÝ, popri natáčaní pred VŠMU stihol rozdať zopár autogramov a my sme sa občas cítili ako bodyguardi.

fotka 2Výsledkom našej práce a vízie je toto video určené pre vás ako darček k začiatku školského roka, aby ste nezabudli, že okrem učenia sa treba aj hýbať, baviť, tancovať a hlavne žiť NAPLNO.

Každý rok vám preto prinášame vždy nové kurzy, ktoré vás bavia, zrelaxujú, spájajú a niečo nové naučia.

Užite si video

 

video

Tancuj s nami a získaj zľavu 10% na všetko v predajniach ANWELL

Tancuj s University Dance Center a k tomu získaj zľavu 10% na svoju diplomovku a všetko v predajniach ANWELL. Stačí si zakúpiť ktorúkoľvek našu permanentku a hneď môžeš tlačiť a kopírovať so zľavou.

12546210_10206780428402753_1511882027_oPodmienky akcie:

1. Zľavu môžeš uplatniť vo všetkých predajniach ANWELL do 30. 6. 2016 po predložení  permanentky UNIDC a preukazu totožnosti.

2. Zľava sa vzťahuje na celý sortiment tovaru a služieb s výnimkou čiernobielej tlače za 2 centy a lístkov  zakúpených cez ticketportal.sk (predajňa Družba).

3. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.

anwell logo

www.anwell.sk

Zumba & Latino dovolenka 2015 s University Dance Center

University  Dance Center Vás srdečne pozýva na nezabudnuteľnú
ZUMBA & LATINO párty dovolenku! TALIANSKO – GROTTAMMARE alebo CHORVÁTSKO – MAKARSKÁ RIVIÉRA – výborné referencie, hlavná letná sezóna, fantastická cena! Prihlasovanie stále možné a prihlásiť sa môže hocikto vo veku od 18 rokov!
Pozrite si, ako sme sa mali minulé leto.

1200x450 event

>> TALIANSKO  -  GROTTAMMARE

Užite si nezabudnuteľnú dovolenku s priateľmi a spolužiakmi v stredisku GROTTAMMARE – Palmovej riviéry stredného Talianska. 10 dňový zájazd – 8 dní pobytu. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku ešte dnes.

Taliansko

Termín: 29. 6. 2015 – 8. 7. 2015
Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta: Prešov-12:00, Levoča: 13:00, Žilina-15:30, Bratislava-18:30
Cena: 285 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
- 7 x ubytovanie v penzióne MIRAMARE** v 2, 3 alebo 4 lôžkových apartmánoch
- 7 x polpenzia – raňajky a večere (slovenská kuchyňa)
- doprava luxusným klimatizovaným párty autobusom
- ranné hodiny Zumby, večerné hodiny Latina a Salsy
- zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
- dovolenkový darček od University Dance Center
- služby delegáta
- skvelá zábava :-)

Cena nezahŕňa:
- komplexné cestovné poistenie – 17 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Záloha – 120 € po prihlásení, následný doplatok zvyšnej sumy.
Pozor, prihlasovanie možné do naplnenia kapacity!
Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúcich dvoch pracovných dní zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie zálohy 120 eur. Po uhradení zálohy vám emailom zašleme výzvu k uhradeniu zvyšnej sumy. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

Pozrite si fotogalériu z minuloročnej Zumba & Latino dovolenky s University Dance Center na Makarskej.

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

ITALIA

INFORMÁCIE O STREDISKU

Turistické stredisko GROTTAMMARE je súčasťou jedinečného kúta Talianska – Palmovej riviéry. Široké piesčité pláže sú lemované promenádou so stovkami paliem, oleandrov, luxusných víl a hotelov, odkiaľ sa môžete zatúlať do centra s reštauráciami, obchodmi, či tržnicou. Príjemnú atmosféru dotvára scenéria starobylého centra s hradom, kostolom v románskom štýle a terasou s výhľadom na mesto, cez ktoré prechádza 43. rovnobežka, ako aj na okolitú krajinu nasýtenú vôňou ihličnanov, olív a pomarančov. Perla Adriatiku, ako domáci nazývajú toto miesto, spája v sebe potešenie z histórie, umenia, kultúry a dobrého jedla s čistým morom ohodnoteným „modrou vlajkou EÚ“ a romantickými nocami plnými zábavy.

taliansko 2

UBYTOVANIE

Penzión MIRAMARE** je situovaný vo vyššie položenej panoramatickej časti strediska, blízko starého centra, cca 650m od mora. Prízemie penziónu tvorí vstupná terasa s posedením pod slnečníkmi, hala s televízorom a jedálňou, kde sa podáva strava. Ubytovanie je rozložené na troch poschodiach. Všetky 2, 3 a 4 lôžkové izby sú štandardne vybavené účelným nábytkom a posteľnou bielizňou, vlastným sociálnym zariadením so sprchou. Väčšina z nich má balkón, niektoré sú s výhľadom na more.

Taliansko penzion

Taliansko ubytovanie

STRAVOVANIE

Polpenzia pozostávajúca z raňajok a večerí. Večere sú servírované formou výberu z dvoch jedál so šalátom, dezertom, ovocím alebo nápojom. K dispozícii je priamo v penzióne reštaurácia s možnosťou zakúpenia nápojov i jedál. Dokonca sa tu čapuje aj Šariš 10-tka :-)

Taliansko restauracia

PLÁŽ

Upravovaná, lemovaná vlnolamami, široká, piesočná, s miernym vstupom do mora, ocenená „modrou vlajkou EÚ” za čistotu.

Taliansko plaz

ŠPORT A ZÁBAVA

Lekcie Zumby každé ráno a večerné hodiny Salsy a Latina od University Dance Center v cene zájazdu. Letovisko ponúka tiež tenisové kurty, futbalové a bowlingové ihriská /za poplatok/, dráhu pre kolieskových korčuliarov i klasickú ponuku vodných športov. Milovníci prechádzok ocenia okrem pobrežnej promenády aj dve vychádzkové trasy: jednak „romantickú” – popri olivovníkových a pomarančovníkových sadoch k renesančnému hradu, a jednak „historickú, po stopách Sixta V.” – tá vás prevedie mestskými kostolmi cez námestie s vyhliadkou až k rodisku stredovekého pápeža. Taktiež je tu možnosť spoločných jednodňových výletov do miest: Rím, Loreto, Ascoli Piceno, Offida, Gran Sasso, Norcia

Taliansko vyhlad z balkona

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0944 123 943

Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a prihláste sa ešte dnes. Tešíme sa na našu spoločnú dovolenku. Tím UNIDC.

 

>> CHORVATSKO  – MAKARSKÁ

Užite si nezabudnuteľnú dovolenku s priateľmi a spolužiakmi na rušnej a krásnej Makarskej riviére v Chorvátsku.  10 dňový zájazd – 8 dní pobytu. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte vyplniť online prihlášku ešte dnes.

makarska plaz

Termín: 14. 8. 2015 – 23. 8. 2015
Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom
Nástupné miesta: Prešov-13:30, Žilina-16:45, Bratislava-19:45
Príchod späť: Bratislava-8:00, Žilina-11:00, Prešov-14:00
Cena: 299 eur / osoba

V cene za osobu je zahrnuté:
- 7 x ubytovanie v apartmánových domoch Mikrut alebo Rudelj v 2, 3 alebo 4 lôžkových apartmánoch
- 7 x polpenzia – raňajky a večere (slovenská kuchyňa)
- doprava luxusným klimatizovaným párty autobusom
- ranné hodiny Zumby, večerné hodiny Latina a Salsy
- dovolenkový darček od University Dance Center
- dalmatínska večera s plodmi mora v posledný večer pobytu
- University Dance Center diskotéky v tanečnom klube na pláži
- zákonné poistenie proti insolventnosti a DPH
- služby delegáta
- skvelá zábava :-)

Cena nezahŕňa:
- pobytová taxa – 12 € / osoba nad 18 r.  (povinný príplatok)
- komplexné cestovné poistenie – 17 € / osoba / pobyt (nepovinný príplatok)

Spôsob platby:
Záloha – 150 € po prihlásení, následný doplatok zvyšnej sumy do 30. júna. Pozor, prihlasovanie možné do naplnenia kapacity!
Po odoslaní prihlášky vám do nasledujúceho pracovného dňa zašleme emailom výzvu s potrebnými údajmi na zaplatenie zálohy 150 eur. Po uhradení zálohy vám emailom zašleme výzvu k uhradeniu zvyšnej sumy do 30. 6. 2015. V prípade zrušenia prihlášky pred zájazdom sa postupuje podľa podmienok cestovnej kancelárie.

Pozri si foto z minuloročnej Zumba & Latino dovolenky s University Dance Center na Makarskej.

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Makarska Zumba

INFORMÁCIE O STREDISKU

Makarska, srdce Makarskej riviéry, mnohými považovaná i za turistické centrum celej Dalmácie. Historické jadro, postavené v benátskom slohu s úzkymi uličkami, reštauráciami a obchodmi sa rozkladá pozdĺž pobrežnej promenády lemovanej palmami. Tyrkysové more, nezabudnuteľná atmosféra, široká ponuka zábavy, diskoték,  ale i miest ako stvorených pre odpočinok lákajú návštevníkov všetkých vekových kategórií a vytvárajú z tohto letoviska miesto, ktoré splní všetky očakávania.

Maraska stredisko

makarska plaz 2

UBYTOVANIE

Apartmány Mikrut a Rudelj sa nachádzajú v pokojnej ulici, obklopenej zeleňou hneď vedľa seba. Apartmány poskytujú ubytovanie v príjemne zariadených 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou, WC. Väčšina izieb má k dispozícií balkón alebo terasu. Niektoré sú vybavené kuchynským kútom, klimatizáciou a  TV.

Vila Rudelj

izby

STRAVOVANIE

Polpenzia vo forme raňajok a večerí je podávaná priamo v apartmáne Mikrut. Dokonca sa tu čapuje aj Šaris 10-tka :-) Stravovacie služby začínajú v deň príchodu večerou a končia v deň odchodu raňajkami.

makarska_plaz

ŠPORT A ZÁBAVA

ZUMBA každé ráno, večerné hodiny Salsy a Latina. Stredisko taktiež ponúka širokú paletu zábavy v miestnych reštauráciách, kaviarňach so živou hudbou alebo na diskotékach. Leto v Makarskej je známe i množstvom kultúrnych podujatí a rušným večerným životom. University Dance Center organizuje pre vás večerné tanečné diskotéky v najväčšom disko klube na Makarskej priamo na pláži. Tiež máte možnosť užiť si širokú ponuku vodných športov ako parasailng, jazdu na vodných skútroch alebo banánoch, výlet na lodi na ostrovy Hvar a Brač za zvýhodnené ceny. University Dance Center organizuje aj celodenný splav divokej rieky CETINA na raftoch, ktorý poteší všetkých prívržencov adrenalínu.

makarska_foto

>>> ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA <<<

Kontakty v prípade otázok: email: unidc@unidc.sk , tel. č. : 0944 123 943

Kapacita je obmedzená, preto neváhajte a prihláste sa ešte dnes. Tešíme sa na našu spoločnú dovolenku. Tím UNIDC.

Skvelá Latino dovolenka 2014 za nami ! A ako bolo ?

Posledný augustový týždeň leta patril nezabudnuteľnej Zumba & Latino dovolenke s University Dance Center na Makarskej riviére v Chorvátsku. Stretla sa skvelá partia 45-tich ľudí, ktorá spolu prežila deväť horúcich slnečných dní. More bolo príjemne teplé, voda priezračne čistá, štrk nad očakávania jemný a jedlo…perfektné. Tu by sme chceli poďakovať naším dvorným kuchárom, ktorí sa o nás non stop, v dobrom i v zlom, vzorne starali :-)

Zumba

Skvelá zábava, ktorá začala už cestou z Prešova, vládla počas celej dovolenky až do návratu domov. Každé ráno sme odštartovali energickou Zumbou s našimi lektormi,  Aďkou  a Marekom, priamo na móle pri mori. Večerom nás sprevádzali temperamentné tanečné figúry na hodinách Latina a Salsy pri romantickom západe slnka.  Aby tanca nebolo málo, organizovali sme taktiež tanečné party a vystúpenia v najväčšom disko podniku na Makarskej, kde nechýbala skvelá hudba a osviežujúce drinky od výmyslu sveta.

Krátke chvíle počas dňa sme si krátili kúpaním, dodržiavaním pitného režimu, ale samozrejme aj rôznymi  inými športami. Zajazdili sme si na vodných skútroch, nafukovacích banánoch, niektorí  vyskúšali aj parasailing. Tí, ktorí majú radi vietor vo vlasoch, sa vybrali na okružnú jazdu so skútrami po pobreží Makarskej riviéry.  Spoznávali sme podmorský svet  ponorkou, či navštívili ostrovy Hvar a Brač výletnou loďou. No za ten najlepší a najviac adrenalínový zážitok však môžeme považovať celodenný splav divokej rieky Cetina na raftoch. Skoro celá partia 45 ľudí sme si navliekli záchranné vesty, dali prilby na hlavu, veslá do ruky a snažili sa preveslovať  v šesťstupňovej vode do bezpečia.

Splav na raftoch

Domov sme si všetci priniesli okrem magnetiek aj nezabudnuteľné zážitky, spomienky a nových priateľov.

Jadran teda istotne nesklamal! :-)

>>> Pozrite si celú fotogalériu zo Zumba & Latino dovolenky <<<

Všetci sa už teraz tešíme na budúce leto a ďalšiu vydarenú Latino dovolenku s univerzitnou tanečnou školou University Dance Center. Chystáme pre Vás plno noviniek a prekvapení, ktoré Vám určite zaručia spokojnosť zo strávenia letnej dovolenky s nami. O všetkom Vás budeme už čoskoro informovať.

realizacny tim